Ахметов сподівається на чемпіонство "Шахтаря", незважаючи на амбіції "Металіста"

Власник футбольного клубу "Шахтар" Рінат Ахметов, прокоментував амбітні заяви нового керівника "Металіста" Сергія Курченка.

Власник футбольного клубу "Шахтар" Рінат Ахметов, прокоментував амбітні заяви нового керівника "Металіста" Сергія Курченка.

"З Олександром Ярославським мене пов'язує багаторічна дружба. У свій час я порекомендував йому звернути увагу на футбол, а конкретно на ФК "Металіст". Я глибоко вдячний йому за те, що він прийняв харківську команду, коли та знаходилася в Першій лізі, і вивів "Металіст" на високий європейський рівень. Те, що Ярославський зробив для ФК "Металіст" і в цілому для українського футболу, заслуговує самих добрих слів.

Читайте також: Новий власник "Металіста" ставить завдання протягом трьох років виграти чемпіонат України і протягом п'яти років - єврокубок

Про те, що Олександр Владленович вирішив передати клуб іншому інвесторові, я дізнався увечері напередодні офіційної заяви про це. Ярославський подзвонив мені і сказав, що прийняв таке рішення. У мене не було ні можливості, ні часу його переконати, і, якщо чесно, ця новина мене шокувала. Я відразу подумав, як це відіб'ється на ФК "Металіст" і взагалі на всьому українському футболі. Адже "Металіст" зарекомендував себе командою, яка демонструє гарний, яскравий атакуючий футбол, командою, з якої важко грати і перемогу над якою особливо цінуєш.

Позавчора я почув заяву нового власника харківського клубу - заява дуже амбітна і дуже цікава. І хочу сказати, що ми завжди будемо вболівати за "Металіст", коли він виступає на європейській арені, ми завжди будемо вболівати за "Металіст", коли він грає проти київського "Динамо"... Ми можемо тільки вітати високу конкуренцію в чемпіонаті України. Але для нас перемога - тільки золото, срібло - поразка. "Шахтар" зробить все, щоб якість нашої гри дозволяло завжди тримати золоті медалі чемпіонату країни в наших руках", - така заява, підписана Ахметовим, з'явилася на офіційному сайті футбольного клубу "Шахтар".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top