Аграрний фонд України на відкритих торгах закупив 95,7 тис. т цукру за 813 млн грн

Вівторок 16 серпня 2011 13:59
Автор: RBC.UA
Аграрний фонд України на відкритих торгах закупив 95,7 тис. т цукру за 813 450 000 грн. Про це повідомляється на офіційному порталі державних закупівель.

Аграрний фонд України на відкритих торгах закупив 95,7 тис. т цукру за 813 450 000 грн. Про це повідомляється на офіційному порталі державних закупівель.

Всього було проведено тендери по 96 лотах. Серед переможців - ТОВ "Чортківський цукровий завод", ТОВ "Оржицький цукровий завод", ТОВ "Пальмірський цукровий завод" та ТОВ "ВІК Р.С.Ф.".

Нагадаємо, за словами міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка, Аграрному фонду в 2011 р. для проведення держзакупівель було перераховано 7 млрд грн. "Аграрний фонд цього року отримав близько 7 млрд грн для того, щоб закупити потрібну кількість зернових, щоб не було подорожчання, ми могли робити інтервенції і ціна не просіла, як це було в попередні роки ... Також ми закуповуємо всю групу зернових з яких будуть вироблятися крупи, ми закуповуємо цукор, оголошений тендер за закупівлю вершкового масла. Все це для того, щоб виконати інтервенції у разі подорожчання якихось товарів ", - повідомив Присяжнюк.

Він також висловив упевненість, що в 2011 р. продуктових дефіцитів не очікується.

У червні повідомлялося, що Аграрний фонд закупив 860 тис. тонн зерна нового врожаю через ТОВ "Хліб Інвестбуд". "До формування державного інтервенційного фонду ми приступили ще в березні, користуючись механізмом форвардних закупівель зерна. У цій програмі взяли участь близько 1200 сільськогосподарських підприємств з усіх областей України", - Повідомив генеральний директор Аграрного фонду Сергій Хорошайлов.

За його словами, загальний обсяг фінансування, передбачений урядом для формування державного інтервенційного фонду в 2011-2012 маркетинговому році, становить 7,2 млрд грн, що перевищує сукупний обсяг такого фінансування за три попередні роки.

Раніше повідомлялося, що згідно з постановою Кабінету міністрів, для формування продовольчого резерву в цьому році буде закуплено 1,05 млн т пшениці, 90 тис. тонн жита, 40 тис. тонн ячменю, 35,28 тис. тонн гречки, 30 тис. тонн кукурудзи, 247,6 тис. тонн цукру-піску.

Нещодавно Міністерство аграрної політики і продовольства України підняло прогноз врожайності зернових культур в 2011 р. до рівня від 48 до 51 млн т.

Зазначимо також, що в квітні міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк повідомив, що для забезпечення продовольчої безпеки країни, щоб уникнути цінового коливання на продовольчі товари і щоб уникнути квотування сільськогосподарських товарів, цього року уряд України виділив 5 млрд грн на проведення форвардних закупівель.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся