Адвокати сім'ї убитого Віталія Розвадовського наполягають на відкритому судовому розгляді

Вівторок 09 жовтня 2012 14:24
Автор: RBC.UA
Адвокат сім'ї загиблого фотокореспондента "Газети 2000" Віталія Розвадовського Євген Солодко наполягає, щоб судовий розгляд проводився у відкритому режимі. Про це адвокат повідомив кореспонденту РБК-Україна.

Адвокат сім'ї загиблого фотокореспондента "Газети 2000" Віталія Розвадовського Євген Солодко наполягає, щоб судовий розгляд проводився у відкритому режимі. Про це адвокат повідомив кореспонденту РБК-Україна.

Захист обвинувачуваного в убивстві Віталія Розвадовського, навпаки, просить суд проводити процес у закритому режимі. "Ні я, ні мої колеги не побачили жодних даних у справі, які можуть послужити причиною проведення суду у закритому режимі. Я не бачу підстав для задоволення цього клопотання. Ми будемо заперечувати і домагатися відкритості процесу всіма передбаченими законом способами", - повідомив Солодко.

За його словами, конкретні аргументи адвоката підсудного озвучені не були, але формальним приводом для такого клопотання міг стати вік обвинуваченого, якому на момент скоєння злочину ще не виповнилося вісімнадцяти років.

Віталій Розвадовський був убитий 28 листопада 2011 р. в під'їзді будинку за адресою вул. Харківське шосе, 186-Г. За версією слідства, вбивство було скоєно з метою пограбування. У розпорядженні РБК-Україна маються документи, що підтверджують версію слідства.

Повідомлялося, що в день вбивства основний підозрюваний заманив Віталія Розвадовського на 11-й поверх житлового будинку. Заступник прес-служби ГУ МВС Києва Володимир Дмитренко також зазначив, що підозрюваний запросив собі в допомогу трьох знайомих. Щоб забезпечити собі алібі, ці особи повинні були напасти на них і відібрати речі. "Але в момент нападу все пішло не так, як планував основний підозрюваний - Розвадовський почав тікати, однак зміг добігти лише до другого поверху багатоповерхівки, де і сталося вбивство", - зазначив Дмитренко.

За інформацією МВС, удари ножем Віталію Розвадовського наносив 17-річний підліток, що підтверджується зібраними доказами і свідченнями. Інші затримані дають свідчення. Крім того, слідство не виключає, що взяти участь у нападі ці особи погодилися за грошову винагороду.

Головний обвинувачений у цій справі Ярослав Полушкін, якому загрожує довічне ув'язнення, як і раніше перебуває в СІЗО. Його трьом спільникам також інкримінується ряд статей Кримінального кодексу, якими передбачено позбавлення волі до семи років.

Сьогодні, 9 жовтня, відбулося попереднє слухання справи. Це була четверта спроба зібрати суд з квітня цього року. Засідання переносили з різних причин чотири рази. Справу розглядатиме колегія  з трьох суддів під головуванням Тетяни Щасної. Дарницький районний суд Києва розпочне розгляд кримінальної справи по суті 29 жовтня. Тоді і буде розглянуте заявлене клопотання.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся