ru ua

Adidas на Євро-2012 планує заробити понад 1,5 млрд євро

Автор: RBC.UA
Фінал Чемпіонату Європи з футболу принесе провідному німецькому виробнику спортивного інвентарю, одягу і взуття Adidas, понад 1,5 млрд євро. Про це заявив глава компанії Херберт Хайнер.

Фінал Чемпіонату Європи з футболу принесе провідному німецькому виробнику спортивного інвентарю, одягу і взуття Adidas, понад 1,5 млрд євро. Про це заявив глава компанії Херберт Хайнер.

Тільки за I квартал 2012 р. виручка Adidas від продажів м'ячів і футболок зросла на 25%.

В рік проведення попереднього чемпіонату Європи з футболу виручка Adidas склала 1,3 млрд євро. "В нинішньому році є всі передумови для того, щоб перевершити і ці досягнення", - сказав Херберт Хайнер.

Постійну боротьбу за першість у футбольному бізнесі Adidas веде з американською Nike. Обидві компанії роблять свою роботу на "відмінно", вважає голова Союзу торгівлі спортінвентарем Haendlerverbund Sport 2000 Андреас Рудольф. На його думку, кожен з цих двох конкурентів вважає себе найкращим з тієї простої причини, що чітку межу на цьому ринку провести дуже складно. В одному немає сумнівів: і Nike, і Adidas прекрасно заробляють на футболі. Так, сучасні футбольні бутси коштують вже більше 200 євро.
На ЧЄ-2012 Adidas одягає і забезпечує інвентарем шість національних збірних з 16 учасників. Це менше, ніж у Nike і його "дочки" Umbro. Однак серед клієнтів Adidas - такі сильні команди, як Іспанія та Німеччина. І якщо їх виступ на європейській першості буде успішним, то цього літа екіпірування із символікою збірних стане хітом продажів у багатьох країнах.

Третє місце в бізнесі з футбольною екіпіровкою та інвентарем посідає ще один виробник з Німеччини - Puma. Новий глава цієї компанії Франц Кох неодноразово підкреслював, що має намір діяти в цьому сегменті ще більш агресивно. Повну підтримку його намір отримує і з боку представників торгівлі: "Ми дуже зацікавлені, щоб цей бренд наблизився до лідерів ринку, що забезпечило б посилення конкуренції", - зазначив пан Рудольф.

Зазначимо також, що Adidas планує наростити виручку також за рахунок Олімпійських Ігор в Лондоні, на яких виступає офіційним спонсором.

Нагадаємо, що чистий прибуток Adidas AG в 2011 р. збільшився на 18,2% і склав 671 млн євро, а за четвертий квартал показник виріс в 2,5 рази, до 18 млн євро.