А.Шварцнеггер залишив посаду губернатора Каліфорнії

Арнольд Шварцнеггер звільнив кабінет для нового губернатора Каліфорнії, демократа Джеррі Брауна.

Арнольд Шварцнеггер звільнив кабінет для нового губернатора Каліфорнії, демократа Джеррі Брауна, повідомляє BBC.

Члена Республіканської партії, кіноактора і культуриста А.Шварцнеггера обрали на посаду губернатора 7 років тому, після того, як він пообіцяв поліпшити економічний стан Каліфорнії.

Однак проблеми в економіці одного з найбільших американських штатів під керівництвом А.Шварцнеггера лише наростали, а його популярність серед виборців падала.

У той же час, А.Шварцнеггер заслужив повагу захисників природи, представивши на території Каліфорнії найжорсткіші у США закони по боротьбі з глобальним потеплінням.

Крім того, А.Шварценеггер, можливо, займеться написанням автобіографії після відходу з поста губернатора Каліфорнії. До написання автобіографії відомого артиста неодноразово закликали різні видавництва.

Деякі критики Голівуду відзначають, що А.Шварценнеггер, який не з чуток знайомий зі світом американської кіноіндустрії, міг би стати продюсером або режисером, виключивши його повернення на екрани кінотеатрів в якості героя бойовиків. Сам артист поки утримався від однозначних відповідей на питання журналістів про свій майбутній рід діяльності.

Нагадаємо, на пост глави Каліфорнії А.Шварценеггер був обраний 17 листопада 2003 р. від Республіканської партії. Він став 38-м губернатором цього штату, і першим губернатором штату, що народився за межами США, з часу ірландця Джона Дауні, обраного в 1862 р. У 2006 р. був обраний на другий термін, незважаючи на істотне падіння рейтингу. Згідно Конституції штату Каліфорнія, він не має права балотуватися на третій термін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся