ua ru

А.Кінах: В.Янукович доручив розробити нову стратегію нацбезпеки

Автор: RBC.UA
Президент Віктор Янукович доручив розробити нову стратегію національної безпеки України. Про це повідомив голова Комісії із питань реформування ОПК при Президенті України, голова парламентського підкомітету із питань нацбезпеки та оборони народний депутат Партії регіонів Анатолій Кінах.

Президент Віктор Янукович доручив розробити нову стратегію національної безпеки України. Про це повідомив голова Комісії із питань реформування оборонного промислового комплексу (ОПК) при Президенті України, голова парламентського підкомітету із питань нацбезпеки та оборони народний депутат Партії регіонів Анатолій Кінах в ефірі державного телебачення, передає радіо "Свобода".

Він заявив про це в контексті запланованого на 21-24 вересня візиту Президента України до Нью-Йорка для участі у сесії Генасамблеї ООН.

Під час асамблеї, зокрема, відбудеться саміт глав держав та урядів світу, присвячений стратегічним цілям розвитку.

Нагадаємо, 31 серпня ц.р. А.Кінах повідомляв, що Комісія із питань реформування ОПК при Президенті України запропонує створити агентство, яке б акумулювало контроль над усіма підприємства галузі. Він тоді повідомив, що на даний момент є близько 160 підприємств ОПК, включаючи конструкторські бюро, які фактично розпорошені між 10 міністерствами та відомствами. А єдиного центру, який би формував тактику і стратегію розвитку цих підприємств немає. Створена комісія пропонуватиме концентрацію цих підприємств та активів у єдиному органі державної виконавчої влади.