"Сокіл" начисто програв перший матч півфінальної серії

Київський "Сокіл" програв у Мінську перший матч півфінальної серії "Юності" з рахунком 1:6.

Шанси на вдалий результат виїзного матчу з переможцем регулярного чемпіонату білоруської Екстраліги "Юністю" були у "Сокола" невеликі. Але відвертого розгрому киян чекали небагато.

Наших хокеїстів у цьому поєдинку підвела зайва грубість і вміння суперника реалізовувати чисельну перевагу, адже 4 з 6 шайб "Сокіл" пропустив, граючи в меншості.

Вже до 12-й хвилині поєдинку наші хокеїсти пропустили у свої ворота 3 шайби. Під кінець періоду гості, зусиллями Романа Сальникова, скоротили відставання в рахунку. Але в другому періоді господарі майданчика закинули ще дві шайби, а на початку третього - поставили переможну крапку.

Незважаючи на розгромну поразку, слід зауважити, що "соколята" завдали по воротах суперника на один кидок більше, перемігши за цим показником з рахунком 30:29.

Сьогодні суперники проведуть другу зустріч, яка розпочнеться о 17:00 за київським часом.