"Сокіл" програв другий матч півфінальної серії

Вчора хокеїсти київського "Сокола" програли другий матч півфінальної серії плей-офф відкритого чемпіонату Білорусі з хокею. У Мінську, команда Олександра Сеуканда поступилася "Юності" з рахунком 1:4.

Протягом всього матчу мінські хокеїсти володіли перевагою, про що свідчить кількість кидків по воротах - 45:19 на користь "Юності". У середині першого періоду білоруські гравці, граючи в більшості, двічі вразили ворота Михайла Балабана.

На 12-й хвилині другого періоду "Сокіл", зусиллями Віталія Литвиненка зумів відіграти одну шайбу, але на більше наших хокеїстів не вистачило. У самому кінці 2-го і на початку 3-го періодів господарі майданчика закинули ще дві шайби і впевнено довели матч до перемоги - 4:1.

Нагадаємо, що в п'ятницю "Юність" виграла і перший матч півфінальної серії з рахунком 6:1. Таким чином, для перемоги в серії білорусам необхідно перемогти в одному з двох матчів на виїзді, перший з яких відбудеться 16 березня в Броварах.