«Інтер» став другим фіналістом Ліги чемпіонів

Італійський «Інтер» став другим фіналістом Ліги чемпіонів УЄФА. Підопічні Жозе Моуріньо програли на виїзді каталонській «Барселоні» з рахунком 0:1, проте за сумою двох матчів пробилися у фінал турніру.

Програвши перший матч в Італії з рахунком 1:3, каталонці зі стартових хвилин великими силами пішли в атаку. Вони довго тримали м'яч, багато комбінували і примушували гостей фолити. І один з таких фолів виявився фатальним для Т'яго Мотти, який, отримавши другу жовту картку, вимушений був покинути поле. «Барса» ще більше напружила темп гри, притиснула гостей до їх воріт і кілька разів була близька до того, щоб відкрити рахунок. Кілька разів небезпечно бив по воротах Мессі, також загрожували воротам Сезара Педро і Ібрагімовіч, проте до перерви рахунок так і не був відкритий.

Другий тайм господарі поля почали не так активно, як перший, проте з часом вони все ж таки приступили до рішучих дій. «Інтер» всією командою відійшов в оборону і навіть не думав про атаки. Підопічні Жозе Моуріньо грамотно стримували атаки, і до певного часу не давали створити нічого по-справжньому небезпечного біля своїх воріт. Лише під завісу матчу пішли моменти біля воріт Сезара. Проте якщо Боян своїм моментом після навісу Мессі не скористався, то Піке, через деякий час, свій шанс не упустив: отримавши пас від Хаві, захисник «Барси» розвернувся, перегравши тим самим Кордобу і Сезара, і відправив м'яч до порожніх воріт. У час, що залишився до фінального свистка, господарі поля забили другий гол, проте арбітр його не зарахував, зафіксувавши в цьому епізоді порушення правил.

У результаті - перемога «Барселони» з рахунком 1:0, проте за сумою двох матчів у фінал Ліги чемпіонів вийшов «Інтер».