«Газпром» має намір збільшити дивіденди в 6,6 рази

Менеджмент Газпрому планує збільшити дивіденди за підсумками 2009 р. до 2,39 руб. на акцію - в 6,6 рази в порівнянні з показником попереднього року, коли найбільша російська компанія нарахувала мінімальні дивіденди за сім років.

Менеджмент Газпрому планує збільшити дивіденди за підсумками 2009 р. до 2,39 руб. на акцію - в 6,6 рази в порівнянні з показником попереднього року, коли найбільша російська компанія нарахувала мінімальні дивіденди за сім років, передає Reuters.
"Така цифра склалася виходячи з 17,5% чистого прибутку, очищеного від паперового прибутку від переоцінки фінансових вкладень", - сказав офіційний представник Газпрому.
Статутний капітал Газпрому розділений на 23,674 млрд звичайних акцій. Таким чином, загальна сума виплат може скласти 56,58 млрд руб.
Дивідендна політика Газпрому передбачає виплати акціонерам у розмірі 17,5% від чистого прибутку за РСБО.
Минулий рік був одним з найгірших в історії компанії: видобуток газу був мінімальним, а експорт у Європу обвалився на 11%.
Нагадаємо, розмір дивідендів за результатами діяльності ВАТ «Газпром» за 2008 р. - склав 0,36 руб. на одну акцію, що склало 5% від чистого прибутку або відповідало 8,5 млрд руб.
Чистий прибуток "Газпрому" за російськими стандартами бухгалтерського обліку (РСБО) в 2008 р. скоротився в порівнянні з 2007 р. в два рази і склала 173 млрд руб.
В даний час в реєстрі акціонерів "Газпрому" зареєстровано близько 500 тис. російських і зарубіжних власників акцій. Статутний капітал ВАТ "Газпром" складає 118,367 млрд руб. Більше 50% акцій "Газпрому" належить державі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся