ua en ru

ТОП-6 найяскравіших моментів лондонської Олімпіади (фото)

Автор: RBC.UA
ХХХ Олімпійські ігри в Лондоні завершилися. Настав час підбивати підсумки. Подій було достатньо. І неймовірний виступ американця Фелпса. І черговий доказ того, що олімпійський футбол нікому не потрібен. І, що особливо приємно, тріумф української школи боксу.

ХХХ Олімпійські ігри в Лондоні завершилися. Настав час підбивати підсумки. Подій було достатньо. І неймовірний виступ американця Фелпса. І черговий доказ того, що олімпійський футбол нікому не потрібен. І, що особливо приємно, тріумф української школи боксу.

Майкл Фелпс - кращий з кращих

27-літній американець Майкл Фелпс на Олімпійських іграх у Лондоні виграв 6 медалей - 2 "срібла" і 4 "золота". У загальній сумі у нього тепер стало 22 Олімпійських медалей, і обігнавши радянську гімнастку Ларису Латиніну, він став володарем абсолютного рекорду всіх часів, народів і видів спорту. По завершенню останнього свого запливу Майкл сказав: "Я давно говорив, що не буду виступати після 30 років. Не в образу всім тим спортсменам, які в цьому віці продовжують виступати у великому спорті. Я точно закінчив і не повернуся. Більше не буде підйомів в 6 ранку і стресових занурень у холодний басейн. Але я відчув, що настав потрібний момент, щоб піти. Настав час перегорнути сторінку і зайнятися чимось іншим". Ось так. Тепер вже хтось інший буде бити всі рекорди...

Нудно бути Усейном Болтом

Ямайські спортсмени відомі своїми спринтерськими якостями. І Усейн Болт - вершина цих якостей. У Лондоні Усейн виграв три "золота", при чому, в двох забігах встановив нові світові рекорди.

Мабуть, скромністю ямаєць не відрізняється, тому попросив журналістів звертатися до нього "Жива легенда". В черговий раз розповів про своє бажання грати у футбол в "Манчестер Юнайтед". І довго сперечався з суддею, щоб той віддав йому на пам'ять естафетну паличку, з якою ямайська команда виграла. Розважається Усейн, як може.

Олімпійський футбол нікому не потрібен

Великобританія, заради експерименту, зібрала об'єднану Олімпійську збірну. З Гіггзом, Старриджем, Белламі, Ремзі і Річардсом. Загалом, дуже солідний склад. А що в результаті? Горезвісні післяматчеві пенальті у чвертьфіналі проти молодіжки Південної Кореї програні.

Бразилія - взяли, не кого не будь, а самого "великого і могутнього" Неймара. І що? І знову - нічого. "Срібло". Ясна річ, що бразильці готуються до домашнього ЧС в 2014 році. Але не виграти у скромних мексиканців? Вибачте.

Іспанці так сильно домінують у світовому футболі, що навіть не змогли забити гол на Олімпійських іграх. Як таке можливо? А можливо, як бачите. Мотивації замало...

І сам п'єдестал пошани говорить сам за себе.
1. Мексика
2. Бразилія
3. Південна Корея
4. Японія

Де всі імениті збірні? Правильно. Клуби не відпустили. Це вам не на Євро захищати честь країни.

Українська школа боксу - краща в світі

Результати останніх років відповідають на це питання ствердно. Судіть самі, на Чемпіонаті Світу в Баку в 2011 році наші хлопці взяли 4 "золота" з 10 можливих. Ще один фінал був програний. У Лондоні українцями було видобуто 5 медалей (2 "золота", 1 "срібло", 3 "бронзи"). І це при тому, що британці, які обійшли наших в загальному боксерському заліку за кількістю золотих медалей мали явну підтримку суддів. Приклад поєдинку нашого Хитрова з Огого - під час поєдинка українець двічі відправив британця в нокдаун, але перемога, чомусь, була віддана суперникові. Цього Огого судді тягнули до півфіналу. Але там вже йому ніхто не допоміг. Сумна ситуація. Боксерські судді останнім часом викликають все менше і менше довіри.

Додайте до цього світове боксерське панування братів Кличків і висновок напрошується досить очевидний. І дуже приємний.

У ПАР є за ким пишатися

Оскар Пісторіус - людина, якою можна тільки захоплюватися. Бути настільки впевненим у собі - фантастичне досягнення. Йому 25 років і в нього немає ніг. Замість них протези. Але він все одно бігає. І бігає відмінно. І тут неважливо яке він місце посів. Важливо, що він біжав.

Урочисті церемонії можна робити без пафосу

Зробити вигляд, що Джеймс Бонд і Королева Англії стрибнули з парашутом, посадити в оркестр Містера Біна, прикрасити все це концертом відомих англійців - і все! Рецепт відмінної церемонії відкриття знайдений. Досить згадати, що у людей є почуття гумору, а не тільки серйозні обличчя і нові сукні.

Загалом, Олімпіада завершена і це занадто масивний обсяг інформації, щоб підвести до загального підсумку всі 15 днів. Тому, гадаю, до теми Олімпіади ще будуть повертатися. На черзі Сочі!