ru ua

В трюмі судна по дорозі в Італію задихнулися 25 африканців

Автор: RBC.UA
Італійська влада оголосила про виявлення 25 тіл в кораблі, який плив з Північної Африки на італійський острів Лампедуза, передає ВВС.

Італійська влада оголосила про виявлення 25 тіл в кораблі, який плив з Північної Африки на італійський острів Лампедуза, передає ВВС.

За словами представників італійський правоохоронних органів, усі загиблі - молоді люди з північноафриканських країн.

За словами інших людей, що знаходилися на 15-метровому судні, воно вийшло з Лівії 15 днів тому. Всього на борту було близько трьохсот чоловік.

Італійська преса повідомляє, що трюм, в якому були знайдені тіла, був одночасно і машинним відділенням. Загиблі могли померти від задухи.

Причина смерті цих людей доки не з'ясована, проте, за припущенням влади, вони задихнулися, оскільки в трюмі невеликого судна разом з ними знаходилася ще 271 людина. Їм усім просто могло не вистачити кисня. Тіла загиблих вже доставлені в морг італійського острова.

Нагадаємо, після початку революцій в Північній Африці потік біженців з цього регіону в Європу різко зріс. Шлях багатьох з них лежить через Лампедузу - крихітний італійський острів, що розташований в двох днях шляху морем від африканського узбережжя.

Тисячі мігрантів добираються туди на риболовецьких судах, які через погану погоду, перевантаження або технічні несправності частенько терплять лихо посеред моря.

В червні між Лампедузой і Тунісом затонуло судно, на борту якого в Європу прямували понад 700 чоловік. Більше 200 з них потонули.