Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Як не намагався "Зеніт" зачепиться за останній шанс на потрапляння в плей-офф Ліги Чемпіонів, але два голи, пропущені пітерцями на початку зустрічі, не дозволили їм обіграти невмотивовану "Малагу". Команда Мануеля Пеллегріні навіть без свого лідера Іско виглядала добротно і змогла вже в п'ятому турі забезпечити собі перше місце в групі С. У заключном матчі іспанці зможуть дати шанс проявити себе молодим, а ось "Зеніту" нічого не залишається, як поборотися за Лігу Європи.

21 листопада, 19:00

Санкт-Петербург, "Петровський"

Зеніт - Малага, 2:2

Голи: Данни, 49, Файзуллін, 86 - Буонанотте, 8, Дуда, 9

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Бруно Алвеш, Ломбертс, Губочан, Широков, Денисов, Вітсель, Данні, Кержаков, Халк

Малага: Віллі, Гамес, Демікеліс, Оньєву, Елізеу, Себа, Тулалан, Камачо, Дуда, Буонанотте, Санта Крус

Трансляція на каналі 2+2

Пізніше сьогодні в цій групі ще зіграють свій матч "Андерлехт" і "Мілан".

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги ЧемпіонівПісля фінального свистка арбітр видалив Бистрова. Напевно наговорив арбітрові щось гравець "Зеніту". Не зможе Володимир допомогти своїй команді в наступному матчі.

Звучить финанальный свисток Олегаріу Бенкеренси, а це означає, що "Зеніт" припиняє боротьбу в Лізі Чемпіонів. А ось "Малага" з першого місця виходить в 1/8 фіналу. Останній тур для іспанців перетворюється в формальність, а "Зеніт" буде боротися за потрапляння в Лігу Європи.

94 хв. Могла "Малага" на прапорці вирвати перемогу, але Буонанотте не зміг перекинути Малафєєва.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів92 хв. Ще жовта Веллігтону.

91 хв. Б'є Файзуллін по воротах "Малаги", але удар вийшов по центру, і воротар відбив.

89 хв. Арбітр додає 4 хвилини.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів86 хв. ГООООООЛ!!! 2:2 у нас. Файзуллін, який вийшов на заміну, зрівнює рахунок. Простріл справа не зміг реалізувати Данні. До порожніх воріт було не більше метра, але португалець не влучив по м'ячу. Той відлетів в центр штрафної, звідки набіг Файзуллін і поклав предмет розбрату точно в кут воріт Віллі.

83 хв. Небезпечно! Не зміг Данні в ближньому бою переграти Віллі Кабальєро. А ніхто ж не заважав Данні. Так, з реалізацією у португальця сьогодні проблеми.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Йде ва-банк Спалетті. Замість захисника Анюкова випускає тренер "Зеніта" на поле атукуючого півзахисника Бистрова.

80 хв. Подавав Халк кутовий, але при цьому росіяни порушили правила проти голкіпера "Малаги".

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. 19-річний Хуанмі отримує шанс проявити себе. Змінює молодий півзахисник Себу Фернандеса.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Файзуллін виходить замість Широкова. Не пішла гра у останнього.

71 хв. Кержаков не дотягнувся до прострілу справа. Трохи не вистачило "Зеніту" для голи.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів70 хв. Ще одна жовта в нашому матчі. На цей раз попереджає арбітр Бруно Алвеша.

68 хв. Буонанотте пробивав, але трохи не потрапив в ствір воріт.

67 хв. Тулалан перевірив пильність Малафєєва дальнім ударом. Голкіпер "Зеніта" забрав м'яч у руки.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів62 хв. Екс-гравець "Реала" Хав'єр Портільо змінює Дуду.

61 хв. Дуда стріляє зі штрафного. До воріт було 30 метрів, але для Дуди це не відстань. З величезним трудом у самої штанги потягнув м'яч Малафєєв.

58 хв. Возить "Зеніт" іспанців, але небезпечних моментів замало біля воріт Віллі Кабальєро.

57 хв. Небезпечно прострілював Кержаков, однак лише кутовий для "Зеніту".

52 хв. Кержаков!! Знову "не влучив"! Вийшов на голкіпера, обіграв його, а потім... не влучив у пусті ворота!

50 хв. Данні міг повторювати трюк "Малаги" і забивати два м'ячі за дві хвилини на початку тайму. Однак нерішуче зіграв гравець "Зеніту" і забарився з ударом. А коли все-таки зважився, голкіпер був на місці.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів49 хв. ГОООООЛ!!! Данні скорочує розрив. Зліва Губочан відпасував в центр штрафної, а там Данні виявився швидшим всіх, пробив у дальній кут. Віллі виявився безсилим.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Футболісти повертаються на полі. А ось і перша заміна. Веллігтон вийшов замість Демікеліса. Вирішив поберегти ветерана Пеллегріні.

Йдуть на перерву команди. У "Малаги" було два моменти і вона їх успішно реалізувала. А ось Спалетті доведеться за 15 хвилин придумати, як його команда буде зламувати організовану оборону іспанців.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів47 хв. За фол в центрі поля жовту отримує ще й Себа Фернандес. Рівність за картками, але по грі...

45 хв. Паніка в штрафній іспанців. Захисники кілька разів невдало вибивали м'яч після розрізних передач гравців "Зеніта". У підсумку Губочан таки вдарив по воротах, але Віллі Кабальєро в шикарному стрибку перевів м'яч на кутовий.

40 хв. Пробив по воротах "Малаги" Вітсель. В молоко пробив.

38 хв. Мануель Пеллегріні сьогодні явно зробив ставку на контргру. Чому б і ні? Обороняється "Малага" добротно, а контратаки іспанців виглядають гостріше, ніж повільні позиційні атаки пітерців.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів35 хв. Ще одна жовта у нас. На цей раз "відзначився" Буонанотте.

32 хв. Контролює м'яч команда з Росії, однак дивідендів від цього не має. В центрі поля немає швидкості прийняття рішень. Повністю випадає з гри Вітсель. А ось Данні і Кержаков продуктивні, Халк намагається не відставати.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів28 хв. Данні щось наговорив арбітрові, а той, виявляється, теж португалець і все зрозумів. Загалом, жовта для Данні.

26 хв. Давить "Зеніт". Ось Ломбертс вдарив у поперечину. Втім, арбітр свистить офсайд. Повтор сідчить, що не було поза грою.

24 хв. Кержаков отримав м'яч від Данні, пройшов по правому флангу і прострілив на Данні, який набігав по центру, проте лише кутовий заробили пітерці.

23 хв. Хвилин сім "Зеніт" тримав м'яч у центрі поля, поки Кержаков не вдарив з гострого кута по воротах Віллі Кабальєро. Воротар впорався.

15 хв. Халк небезпечно пробиває, але трохи неточно.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів14 хв. Демікеліс збив Халка біля штрафної "Малаги". Небезпечний стандарт буде у "Зеніта" і попередження для Демікеліса.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів9 хв. Що діється в Санкт-Петербурзі!!! Не встиг "Зеніт" відійти від пропущеного м'яча, як іспанці подвоюють рахунок. Помилився воротар пітерців Малафєєв, який подарував м'яч Дуді. Технічному півзахисникові не склало праці забити другий голешник.

Зеніт - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів8 хв. Забиває "Малага"! Простріл з правого флангу реалізував аргентинець Боунанотте, який ще встиг обіграти захисника в штрафній пітерців.

3 хв. "Зеніт" почав активно, однак іспанець Гамес створив перше справжнє загострення в матчі. Прорвався гравець "Малаги" по правому флангу, проте його простріл заблокували пітерці.

Стартував матч. Побажаємо командам хорошої гри.

Добрий вечір, дорогі вболівальники. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Ліги Чемпіонів "Зеніт" - "Малага".