"Ювентус" пройшов "Мілан" в кубку Італії, а Ліонелю Мессі підкорився ще один рекорд

Ліонель Мессі забив три м'ячі у зустрічі з "Гранадою" і обійшов Сесара Родрігеса в списку найбільш результативних фуболистов в історії "Барселони". А чудовий гол Мірко Вучінича дозволив "Ювентусу" вибити "Мілан" з Кубка Італії.

Італія

Програвши домашній півфінальний матч з рахунком 1:2, "Мілан" пропустив першим і в матчі-відповіді з "Ювентусом". Відзначився Дель П'єро. Проте навіть в умовах чужих трибун команда Массіміліано Алегрі забила у другому таймі два м'ячі, що зробило рахунок рівним по сумі двох матчів. На початку, головою пробив Месба, а потім Максі Лопес з лінії штрафного відправив м'яч під попереччину.

У додатковий час у складі туринців вистрілив Мірко Вучиніч, який пробив Марко Амелію ударом із-за меж штрафної. У фіналі Кубка Італії "Юве" 20 травня зіграє з переможцем пари "Наполі" - "Сієна".

Іспанія

Після домашнього матчу чемпіонату Іспанії проти "Гранади" Ліонель Мессі випередив Сесара Родрігеса і став кращим снайпером в історії "Барселони".

Форвард взявся за справу на 17-й хвилині, забивши м'яч рикошетом від штанги, але ще до нього рахунок відкрив Хаві Ернандес.
Один м'яч "Гранада" відіграла після штрафного удару Дієго Майнца, а Гільєрме Сікейра навіть відновив нічийний рахунок, проте потім зіграв фактор Мессі. Аргентинець оформив 12-й хет-трік в історії іспанської першості, і допоміг своїй команді перемогти. Щоб обійти Сесара і стати провідним бомбардиром в історії команди, Мессі знадобилося 314 матчів.

В іншій зустрічі "приклади" без голів зіграли "Осасуна" і "Хетафе".

Використані матеріали УЄФА.

Нагадаємо, що на віхідних проходили чергові тури європейських національних першостей, в яких ніхто з лідерів, окрім "Реала" очок не втратив.