ru ua

"Укртелеком" заснував компанію "ТриМоб" для продажу активів мобільного зв'язку

Автор: RBC.UA
"Укртелеком", у рамках виконання рішення загальних зборів акціонерів, які відбулися 14 червня  2011 р.,  щодо  відокремлення діяльності з надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку в окрему юридичну особу та з метою подальшого продажу активів мобільного зв'язку заснувало товариство з обмеженою відповідальністю "ТриМоб".

"Укртелеком", у рамках виконання рішення загальних зборів акціонерів, які відбулися 14 червня 2011 р., щодо відокремлення діяльності з надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку в окрему юридичну особу та з метою подальшого продажу активів мобільного зв'язку заснувало товариство з обмеженою відповідальністю "ТриМоб", державна реєстрація якого проведена Печерською РДА у м. Києві 5 вересня 2011 р. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Також у нову компанію були переведені усі матеріальні та нематеріальні активи, які використовуються для організації та надання послуг мобільного зв'язку, та необхідний персонал. "ТриМоб" є окремою компанією, що буде забезпечувати надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку стандарту UMTS, які наразі надаються від імені ПАТ "Укртелеком".

Зараз ТОВ "ТриМоб" займається підготовкою документів на отримання ліцензій для здійснення відповідної діяльності у сфері телекомунікацій.

Компанія буде надавати послуги на тих же умовах, на яких вони надавались ПАТ "Укртелеком".

Зазначимо, чистий збиток ВАТ "Укртелеком" в I півріччі 2011 р. склав 215,4 млн грн. У прес-службі зазначили, що доходи ВАТ "Укртелеком" за I півріччя 2011 р. від розрахунків з операторами і провайдерами без ПДВ склали 586,9 млн грн, щодо аналогічного періоду минулого року менші на 82,3 млн грн.

Як повідомляв ряніше глава правління Георгій Дзекон, ВАТ "Укртелеком" за підсумками 2011 року буде збитковим. Також він зазначив, що в 2012 році компанія планує дещо підвищити тарифи абонентам фіксованого мережі.

Нагадаємо, чистий збиток ВАТ "Укртелеком" за 2010 р. зменшився на 44%, до 258 млн 767 тис. грн, в порівнянні з 461 млн 529 тис. грн за аналогічний період минулого року. Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за звітний період зменшився до 6 млрд 749 млн 304 тис. грн, в порівнянні з 6 млрд 864 млн 756 тис. грн за 2009 р.; валовий прибуток - до 1 млрд 167 млн ​​916 тис. грн (1 млрд 213 млн 147 тис. грн в 2009 р.).

Зазначимо, що 11 квітня ТОВ "ЕСУ" (ESU) перерахувало Фонду держмайна України (ФДМУ) першу половину суми за 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком", що склало 4 млрд 237,55 млн грн. Раніше до держбюджету було зараховано кошти застави на участь у конкурсі, внесені ESU, у розмірі 1,05 млрд грн.

У лютому ц.р. ФДМУ отримав від ESU офіційну згоду придбати пакет акцій ВАТ "Укртелеком" розміром 92,79% статутного капіталу товариства за ціною 10 млрд 575,1 млн грн. ФДМУ і ESU підписали договір купівлі-продажу 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком" 11 березня 2011 р. За результатами експертної оцінки, вартість 92,79% акцій "Укртелекому" складає 10 млрд 575,1 млн грн.

ESU належить австрійському концерну Epic, що представляє інтереси фонду Джорджа Сороса Quantum в Східній Європі.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТриМоб», очолюване Станіславом Гурським - юридична особа, єдиним засновником та учасником якої є ПАТ «Укртелеком». Вид діяльності ТОВ «ТриМоб»: надання телекомунікаційних послуг, в тому числі послуг фіксованого місцевого, міжміського, міжнародного та рухомого (мобільного) зв'язку, в тому числі UMTS стандарту, комп'ютерного зв'язку, радіозв'язку (з використанням радіочастот), послуг цифрового телебачення, інших послуг мультисервісних мереж та інших телекомунікаційних додаткових (супутніх) послуг тощо, з правом технічного обслуговування та експлуатації мереж і надання в користування каналів електрозв'язку.