"Укроборонпром" в I кварталі заробив 50 млн грн проти збитків роком раніше

Понеділок 03 червня 2013 12:21
Автор: RBC.UA
Чистий прибуток ДК "Укроборонпром" в I кварталі 2013 р. склав 50 млн грн проти збитків в 35 млн грн роком раніше. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Чистий прибуток ДК "Укроборонпром" в I кварталі 2013 р. склав 50 млн грн проти збитків в 35 млн грн роком раніше. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

В I кварталі 2013 р. обсяг виробленої продукції на підприємствах концерну склав майже 2,5 млрд грн, що на 11,6% перевищує показники аналогічного періоду 2012 р.

Обсяг продукції, виробленої на експорт виріс в 2 рази - до 1,77 млрд грн.

Обсяг реалізованої продукції за звітний період збільшився в 1,5 рази - до 2,8 млрд грн. При цьому обсяг продукції, реалізованої на експорт, зріс на 47% - до 1,8 млрд грн.

Експортом військової продукції в Україні займається "Укрспецекспорт", що входить до складу "Укроборонпрому". Так виручка "Укрспецекспорту" в 2012 р. стала найбільшою за 16 років діяльності компанії, склавши понад 1 млрд дол.

Читайте також: Виручка "Укрспецекспорту" за 2012 р. стала найбільшою за 16 років

Основними споживачами продукції військового і спеціального призначення українського виробництва залишаються країни Азії, куди поставляється 47% всього експорту. Ще 23% обороту припадає на країни Африки, 21% - СНД, 6% - Європи і 3% - Америки.

Нагадаємо, "Укроборонпром" є недавнім утворенням у структурі оборонно-промислового комплексу України. 30 грудня 2010 р. Президент України Віктор Янукович підписав Указ "Про заходи щодо підвищення ефективності діяльності оборонно-промислового комплексу України", в якому доручив Кабінету міністрів України створити державне господарське об'єднання "Укроборонпром" з державних підприємств, що здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

Згідно з цим указом, генеральний директор "Укроборонпрому" призначається на посаду за поданням прем'єр-міністра України і звільняється з посади Президентом України. Вже 4 січня 2011 р. Кабмін прийняв постанову "Про створення Державного концерну "Укроборонпром".

Читайте також: "Укрспецекспорт" в березні поставив Таїланду 22 бронетранспортери

Цим указом до складу "Укроборонпрому" була включена держкомпанія "Укрспецекспорт" та її дочірні підприємства. На початку 2011 р. уряд України включив до складу "Укроборонпрому" 6 підприємств бронетанкової галузі. Всього до складу концерну входить 125 підприємств ОПК України.

Очолює компанію Сергій Громов (на фото).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся