"Укргазвидобування" отримало кредитну лінію на 144 млн грн у банку "Надра"

ДК "Укргазвидобування" відкрила кредитну лінію в ПАТ КБ "Надра" на 144 млн грн. Про це повідомляє портал держзакупівель.

ДК "Укргазвидобування" відкрила кредитну лінію в ПАТ КБ "Надра" на 144 млн грн. Про це повідомляє портал держзакупівель.

Були проведені торги за 7 лотами, 2 з яких скасовано. В результаті за чотирма лотами виграв банк "Надра" (два лоти по 27 млн грн, ще два - по 45 млн грн). Переможцем ще одного лота став "Дочірній банк Ощадбанку Росії" - на 175 млн грн.

Нагадаємо, ДК "Укргазвидобування" і Chemieanlagenbau Chemnitz GmbH (Німеччина) в середині жовтня підписали договір на будівництво установки ізомеризації легкого бензину вартістю 44,7 млн євро на Шебелинському газопереробному заводі. Договір передбачає розробку проекту детального, постачання обладнання, шеф-монтаж, пусконалагоджувальні роботи. Потужність установки ізомеризації 300 тис. тонн в рік.

Зазначимо також, в серпні постановою правління Національного банку України (НБУ) у банку "Надра" припинено тимчасову адміністрацію і повноваження тимчасового адміністратора. НБУ ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра" в лютому 2009 р. і призначив тимчасовим адміністратором банку Валентину Жуковську. Потім регулятор неодноразово продовжував роботу тимчасової адміністрації.

90% акцій банку "Надра" володіє компанія Centragas Holding Дмитра Фірташа. Станом на 1 жовтня 2011 р. активи банку становили 24,566 млрд грн, збільшившись з початку року на 7,2%.

ДК "Укргазвидобування" - найбільша газодобувна компанія України, яка забезпечує більш 70% від загального видобутку газу в країні. За підсумками 2010 р. підприємствами компанії видобуто 14,8 млрд кубометрів газу, що становить майже 75% загального видобутку в країні.

Підприємства "Укргазвидобування" за 9 місяців 2011 р. порівняно з аналогічним періодом 2010 р. збільшили видобуток газу на 34 млн кубометрів (0,3%) - до 11 млрд 124 млн куб. м. У січні-вересні 2011 р. видобуток нафти збільшилася на 9 тис. т (8%) - до 124 тис. т. Видобуток газового конденсату склав 402 тис. т, що відповідає показникам минулого року. "Зростання обсягів видобутку стало можливим завдяки введенню в експлуатацію 46 нових свердловин, з них 34 газові і 12 нафтових", - говориться в повідомленні підприємства.

Раніше повідомлялося, що ДК "Укргазвидобування" планує до кінця 2011 р. забезпечити видобуток газу в обсязі 14 млрд 890 млн куб. м і конденсату нафти 690 тис. т. Заступник директора ДК "Укргазвидобування" з питань перспективного розвитку і взаємодії з органами влади Олексій Нестеренко повідомляв, що в 2011 р. заплановано поетапне застосування нових технологій конденсату полтавських газових родовищ. Він також повідомив, що "Укргазвидобування" планує шляхом оновлення і модернізації прискорити буріння на 60%.
На початку вересня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що уряд виділить зі складу НАК "Нафтогаз України" ДК "Укргазвидобування", провівши реструктуризацію "Нафтогазу".

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top