«Шахтар» став володарем Суперкубку України

Донецький «Шахтар» став володарем Суперкубку України. У поєдинку проти сімферопольської «Таврії», який проходив в Запоріжжі, «гірники» без особливих зусиль виграли з рахунком 7:1.

Вже на другій хвилині матчу «Шахтар» вийшов вперед: Гладкий отримав передачу з глибини поля і метрів з 15-ти пробив в праву штангу, від якої м'яч відскочив за лінію воріт. «Гірники» продовжували атакувати, проте під кінець півгодини гри «Таврія» провела дві небезпечні атаки. У одній з них Ковпак не зумів пробити П'ятова, а через декілька хвилин Фещук ударом головою зрівняв рахунок. Проте не пройшло і трьох хвилин, як чемпіони України знову вийшли вперед. Дуглас Коста прорвався по правому флангу і прострілив у штрафну, а Жадсон у дотик метрів з 12-ти послав м'яч у ворота.

Другий тайм пройшов повністю під диктування донецьких футболістів. На 51-ій хвилині Гладкий оформив «дубль», замкнувши навіс Фернандіньйо. Через 15 хвилин Срна викотив м'яч на набігаючого Вілліана і бразилець відправив м'яч до порожніх воріт. Ще через десять хвилин Рац класно віддав м'яч на Луїса Адріано, якому залишалося тільки влучити по порожніх воротах. За п'ять хвилин до фінального свистка Адріано аналогічним чином забив шостий гол у ворота «Таврії», а на останній хвилині Рац поставив крапку в матчі - перемога «Шахтаря» з рахунком 7:1.