"Шахтар" "зриває злість" на "Карпатах", "Чорноморець" перемагає в Києві, а "Зоря" програє і звільняє тренера

Ну, і тур вийшов! Безкомпромісний! Жодної нічиєї! Ось і в останньому ігровому дні команди підтримали розпочате в п'ятницю і суботу. "Шахтар" просто "розмазав" "Карпати" на "Україні", "Чорноморець" "на хвилі" переграв "Арсенал", а "Олександрія" перемогла "Зорю" і відправила її тренера Анатолія Чанцева у відставку.

Олександрія - Заря 1:0
Гол: Таргамадзе, 17
Олександрія: Паньків, Казанюк, Запорожан, Назаренко, Сидоренко, Довгий, Ксьонз (Давидов, 78), Таргамадзе, Старенький, Кралік (Зейналов, 46), Кабанів (Шевченко, 67)
Зоря: Шуховцев, Аддо, Лозінський, Каменюка, Мягков, Хомченовський, Мілько (Батищев, 46), Петряк, М.Ив. Білий, Липартия, Лазарович (Ілюк, 76)
Не тільки матчами між "Динамо", "Шахтарем", "Металістом" і "Дніпром" живе наш чемпіонат. Це показав і п'ятничний "фестиваль голів" у Донецьку. Це зробив і сьогоднішній поєдинок двох аутсайдерів.
І "Зоря", і "Олександрія" перебувають у стані боротьби за виживання в елітному дивізіоні. І цей матч повинен був допомогти однієї з команд "вилізти з ями". Ще й іншу "підштовхнути" туди.
Матч видався багатим на моменти. Багато в чому, завдяки, слабкому захисту обох команд. "Олександрія", яка показує хороший футбол, але по недосвідченості, частіше програє, ніж набирає очки. "Зоря" - вже кілька сезонів, борець за виживання. Але, як раз, досвід у неї є.
У дебюті поєдинку гості більш розумно атакували, але не реалізували свої моменти. З часом, олександрійці перехопили ініціативу і головна зірка команди, Давид Таргамадзе, одним красивим ударом забив єдиний гол у зустрічі. Давид змістився праворуч і з лінії штрафного вдарив по воротах. М'яч залетів під поперечиною, і у Шуховцева не було ніяких шансів зловити його.
Арсенал - Чорноморець 0:1
Гол: Балашов, 3 (з пенальті)
Арсенал: Погорілий, Лампи, Одибе, Симоненко, Польовий, Грицай, Богданов, Флореску (Гоменюк, 85), Міколюнас (Кобахідзе, 71), Шацьких, Мазілу (Ковпак, 61)
Чорноморець: Безотосний, Кутас (С. Ковальчук, 46), П. Ковальчук, Шиманек, Донець, Зубейко, До. Ковальчук (Цигирлаш, 64), Сетти, Політило, Балашов, Франса (Каськов, 80)
Видалення: Одибе, 17
Одесити, натхненні новим стадіоном, в дуже складному поєдинку помстилися "канонірам" за поразку 0:3 в першому колі. І зробили це на диво дуже швидко. Вже на 2 хвилині Міколюнас у штрафній звалив Донця. Балашов, як і в матчі проти "Карпат", пенальті реалізував.
Віталій, взагалі, став одним з героїв матчу. Саме на ньому, через 15 хвилин після забитого гола, Одибе заробив другу жовту картку і був відправлений завчасно відпочивати.
Відстояти три очки одеситам вдається насилу. Особливо важко їм стало у другому таймі, коли кияни, солідно так, піднатисли на захист "Чорноморця". Але "моряки" вистояли, і все впевненіше йдуть від зони Першої ліги.

Карпати - Шахтар 0:5
Голи: Коста, 24 (з пенальті), Фернандіньо, 56 (з пенальті), Селезньов, 63, 65, Мхітарян, 74
Карпати: Тлумак, Гірський, Балажиц, Мілошевіч, Ощипко, Ткачук, Голодюк (Озаркив, 72), Худоб'як, Кополовець (Гурулі, 69), Лукас (Петрівський, 84), Батіста
Шахтар: Рибка, Срна, Ракицький, Кучер (Хюбшман, 74), Шевчук, Степаненко, Фернандіньо (Відзначився, 76), Мхітарян, Вілліан, Коста, Селезньов (Адріано, 67)
І що ж ви стільки "Порту" не забили? Або АПОЕЛу? Що ж ви в них, хоча б, в один м'яч не виграли? Звісно, "Карпати", які тількино прокинулися від своєї "клінічної смерті", нічого не змогли протиставити розлюченому "Шахтарю".
"Гірники" мали багато моментів, але результат зробили два пенальті. Перший, у середині першого тайму, за знесення Тлумаком Селезньова - реалізував Коста. Другий на початку другого тайму, коли м'яч угоди в руку Мілошевичу - забив Фернандіньо. Після цього львів'яни "попливли". Цим скористався, спочатку, Селезньов. Женя, протягом двох хвилин, зробив дубль. А завершив погром Мхітарян, який красивим ударом зовнішньою стороною стопи вбив м'яч у дальню "дев'ятку" воріт.