"Шахтар" з труднощами здолав "Іллічівець"

Втома, розслаблення, недооцінка суперника з боку гравців "Шахтаря" призвела до того, що після перерви рідні вболівальники свистіли на адресу своєї команди, а табло показувало рахунок 0:1 на користь гостей - забив Фомін. Але після перерви Луческу зробив заміни, сказав "пару ласкавих слів", і вже за 10 хвилин другого тайму рахунок став переможним для "Шахтаря".

Шахтар - Іллічівець 2:1
: Ілсіньо, 48, Чигринський, 53 - Фомін, 37
Шахтар: Пятов, Кобін (Срна, 46), Чигринський, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Коста (Ілсіньо, 46), Мхітарян, Вілліан, Тейшейра, Адріано (Девіч, 67)
Іллічівець: Худжамов, Бутко (Віценець, 46), Іщенко, Чижов, Путівцев, Гречишкин, Ярошенко (Яворський, 58), Федотов (Кожанов, 86), Окриашвили, Таргамадзе, Фомін

Господарі поля виставили один з найбільш українських складів (6 гравців у стартовому протоколі), і оптимальним його не можна було назвати. У той же час маріупольці своїм кадровим потенціалом не здивували. На співвідношення сил у першому таймі це ніяк не відбилось: «Шахтар» атакував значно більше, і Рустам Худжамов ледь встигав перепочити між атаками донеччан, які завершувались ударами з різних відстаней. Гості нагадали про себе ближче до перерви, коли двічі Руслан Фомін та одного разі Давід Таргамадзе виходили майже віч-на-віч. Лише одна з цих спроб завершилась голом у ворота Андрія Пятова: Фоміна на завершальний удар вивів саме Таргамадзе.

Це був перший програний «гірниками» тайм у сезоні 2012/2013 рр. на всіх фронтах. Тому Мірча Луческу відреагував двома замінами у перерві. І обидва свіжі гравці - Даріо Срна та Ілсіньо - вже на 3-й хвилині перебування на полі організували перший гол у відповідь. «Іллічівець» не встиг прийти до тями, як Худжамов виймав другий м'яч з власних воріт. Комбінація була схожа на попередню, тільки розвивалась вона з лівого флангу, а головними дійовими особами тепер стали Алекс Тейшейра та Тарас Степаненко. Контрольний сдотик здійснив Дмитро Чигринський - 2:1. Надалі у «Шахтаря» було більше нагод збільшити рахунок, ніж у приазовців уникнути поразки. Зокрема, вже у компенсований час Генріх Мхітарян втратив шанс забити 15-й м'яч у поточному Чемпіонаті - Худжамов ліквідував останню загрозу.