"Шахтар" не помічає "Зорю", "Динамо" мстить "Ворсклі", а "Карпати" повертаються до життя

Найбільш цікава боротьба відбувається зараз на крайніх полюсах турнірної таблиці нашого чемпіонату. З одного боку, "Динамо" і "Шахтар" "тремтять" над кожним очком, з іншого, "Оболонь", "Олександрія " і "Карпати" ведуть не менш цікаву боротьбу за виживання. Ось і у звітному турі, обидва лідери, не без питань, але розгромили своїх суперників. А ось олександрійці нічого не змогли протиставити "Дніпру" (1:5), "Оболонь" не змогла хоч що-небудь зробити з немотивованим "Кривбасом" (0:0), і лише "Карпати" перемогли "Волинь" (1:0) і вийшли із зони вильоту.

Зоря - Шахтар 1:5
: Силюк, 73 - Мхітарян, 8, 75, Тейшейра, 16, Адріано, 32 (з пенальті), Срна, 77
Зоря: Козаченко, Ярмаш, Шунич, Гнатович, Коротецький, Грицай (Мілько, 67), Родич, Галюза, Худзік (Силюк, 60), Липартия (Ференчак, 75), Ідахор
Шахтар: П'ятов, Срна, Ракицький (Чигринський, 46), Кучер, Рац, Фернандіньо (Ілсіньо, 57), Степаненко, Тейшейра, Вілліан, Мхітарян, Адріано (Селезньов, 46)

"Шахтар" дуже легко і невимушено забив в Луганську 5 голів. Легкою, гра для "гірників" склалася з-за ударного початку - вже до 32 хвилині матчу рахунок був 3:0 на користь гостей. Відкрив рахунок Мхітарян, відгукнувшись на простріл Даріо Срни з флангу. Потім індивідуальну майстерність показав Вілліан після чого віддав на Тейшейру - той не підвів. А потім Мхитаряна звалили в штрафній, і Адріано пенальті реалізував. "Зоря" чесно намагалася зробити хоч щось проти чемпіона України, але все, на що їх вистачило, це єдиний гол престижу. Це Силюк практично ідеально виконав штрафний удар. Ну, а потім Мхітарян і Срна забили ще по разу і довели рахунок до остаточного. 5:1 - і "Шахтар" готується до "Таврія", з якою так просто, як з "Зорею" точно не буде.

Карпати - Волинь 1:0
Гол
: Гладкий, 72
Карпати: Богатинов, Федецький, Мілошевіч, Балажиц, Авелар, Худоб'як (Голодюк, 64), Ткачук, Даушвили, Ксьонз, Кополовець (Лукас, 68), Гладкий (Зеньов, 84)
Волинь: Шеліхов, Симінін, Шиков, Масло, Леандро, Шарпар, Изворану (Шумахер, 81), Насонов (Піщур, 80), Герасим ' Юк, Савич (Павлов, 60), Майкон

Ну ось, дочекалися. "Карпати" виграли! Виграли цілком упевнено і заслужено. Могли і більше забити. Хоча, і пропустити могли.

Єдиний гол забив Олександр Гладкий, з лінії штрафної відправивши м'яч прямо в кут воріт. Саша забиває у другій грі поспіль - на тижні він відкрив рахунок у кубковому матчі з "Чорноморцем".

Ця перемога зрівняла "Карпати" з "Александрією", але у львів'ян різниця "забитих / пропущених" краще.

Динамо - Ворскла 3:0
: Мілевський, 45+2, Корреа, 50, Шевченко, 63
Динамо: Шовковський, Бетао, Алмейда, Буд. Сілва, Гусєв, Вукоєвич, Гармаш (Корреа, 46), Ярмоленко, Алієв (Шевченко, 46), Нінкович, Мілевський (Мехмеді, 82)
Ворскла: Долганський, Даллку, Курилов, Чеснаков, Селін, Краснопьоров, Маркоскі, Чичиков (Кривошеєнко, 53), Дитина (Будник, 54), Безус, Янузі (Баранник, 85)

Весь перший тайм кияни намагалися зламати захист полтавчан. З величезним трудом гравці "Динамо" опинялися в штрафній Долганського, але моментів було мало. Хоча Мілевський міг відкривати рахунок, коли опинився з м'ячем навпроти воротаря полтавчан, але потрапив їм прямо в Долганського. І лише перед самим свистком на перерву Артем зміг вразити ворота гостей. Гусєв перекинув захисників і Мілевський, перебуваючи в невеликому офсайді, катнув прямо в далекий від воротаря кут воріт.

На другий тайм вийшли чи то динамівці більш заведені, чи то полтавчани "розелкеєні". Хоча перші хвилини другого тайму "Ворскла" поатакувала, але дивідентів це їй не принесло. А потім спрацювали заміни киян. Шевченко відібрав м'яч у захисника біля кутового прапорця, увійшов до штрафної і віддав точно на Корреа. Бразилець не промахнувся. А потім забив сам Шевченко. Після багатоходівки за участі Корреа і Мілевського, м'яч опинився в ногах у Андрія, і Шева в один доьтк переправив м'яч у ворота.

Могли кияни забити ще, але підвела реалізація.

Таким чином, кияни помстилися полтавчанам за не саму спортивну поведінку перед матчем з "Шахтарем", коли Ребенок і Янузі випросили для себе жовті картки, щоб не грати з донеччанами.

Після матчу з "Ворсклою" розговорився з журналістами програми "ПроФутбол" президент "Динамо" Ігор Суркіс:

"У мене точно така ж команда, як у Ріната Леонідовича. Точно така ж! За яку я, як і він, переживаю душею і серцем. В яку я, як і він, вкладаю свої гроші. Можливо, за станом на сьогоднішній день, мені вони дістаються трохи важче, ніж йому. Але я вкладаю ці гроші, несу їх в команду і хочу, щоб вона була у нас хорошого рівня.

Повісили на футболки "Динамо" рекламу "Приватбанку", і відразу почалося: Коломойський купив "Динамо" Київ!. Насправді ж просто були заплачені гроші за титульну рекламу на футболках. Прийде інший банк, який дасть більше - і, будь ласка, на футболках "Динамо" буде його логотип.

Кажу перед всією країною: Ігор Михайлович Суркіс володіє 97% акцій київського "Динамо". Всі вони оформлені особисто на мене".

Інші матчі:

Оболонь - Кривбас, 0:0

Олександрія - Дніпро 1:5
(Генев, 23 - Коноплянка, 55 (з пенальті), 90+1, Стринич, 72, Олійник, 90, Боатенг, 90+3)

Металіст - Іллічівець, 0:0

Металург - Арсенал, 1:1
(Соарес, 32 - Старгородський, 41 (з пенальті))

Таврія - Чорноморець, 2:0