"Нафтогаз" відкрив нове родовище нафти в Полтавській області

Четвер 11 квітня 2013 10:57
Автор: RBC.UA
НАК "Нафтогаз України" відкрила нове нафтове Південно-Руновщинське нафтове родовище в Полтавській області. Про це повідомляє прес-служба компанії.

НАК "Нафтогаз України" відкрила нове нафтове Південно-Руновщинське нафтове родовище в Полтавській області. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"10 квітня 2013 р. в процесі випробувань пошукової свердловини № 110 - Руновщинська Будищансько-Чутівської ділянки... отримано потужний приплив нафти з початковим дебітом понад 60 тонн в добу. Зараз на свердловині проводяться гідродинамічні дослідження. Згаданою свердловиною відкрито нове нафтове Південно-Руновщинське родовище в Полтавській області", - повідомила компанія.

Власником ділянки є "Нафтогаз".

Читайте також: Україна розраховує на додаткові 5 млн тонн транзиту казахської нафти

Нагадаємо, у вересні 2012 р. свердловиною № 100-Руновщинская було відкрито Руновщинське газове родовище.

Руновщинська площа належить до перспективної Будищансько-Чутівської ділянки. Ця площа знаходиться в Полтавському районі Полтавської області на відстані 15 км на північний схід від Полтави. Сумарні перспективні ресурси газу Руновщинської площі оцінюють в 7,9 мільярдів кубічних метрів.

Нагадаємо, видобуток нафти з газовим конденсатом в Україні в січні-лютому 2013 р. порівняно з аналогічним періодом 2012 р. скоротився на 8,3% - до 496,1 тис. т. У лютому 2013 р. порівняно з лютим 2012 р. видобуток впав на 9,4% - до 235,8 тис. т.

"Нафтогаз України" у січні-лютому 2013 р. зменшив видобуток нафти з газовим конденсатом на 7,5% - до 456,7 тис. т, в лютому - на 8,4% - до 216,4 тис. т.

НАК "Нафтогаз України" - провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу України, одна з найбільших компаній країни. Компанія здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування і зберігання нафти і газу, постачання природним і зрідженим газом споживачів.

Читайте також: Чистий збиток "Нафтогазу" до 2012 р. склав 10,3 млрд грн

Компанія об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни, є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території України. "Нафтогаз" здійснює переробку газу, нафти і конденсату на п'яти газопереробних заводах, виробляючи на них скраплений газ, моторні палива та інші види нафтопродуктів. Компанія також має власну мережу автозаправних станцій.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся