"Нафтогаз" готовий брати участь у розробці нафтогазових родовищ у Сирії

"Нафтогаз" готовий надавати техніку і брати участь у розробці нафтогазових родовищ у Сирії. Про це РБК-Україна повідомив заступник голови "Нафтогазу" Вадим Чупрун.

"Нафтогаз" готовий надавати техніку і брати участь у розробці нафтогазових родовищ у Сирії. Про це РБК-Україна повідомив заступник голови "Нафтогазу" Вадим Чупрун.

"По-перше, треба мати інформацію щодо тендерів, які проводяться Сирією в цьому напрямку. Ми говорили з сирійським партнером про те, що готові постачати обладнання", - сказав В.Чупрун.

За його словами, зараз "Нафтогаз" ніяк не представлений на сирійському ринку. "Ми зараз подивимося протокол міжкомісії і будемо обговорювати на рівні експертів, наскільки можлива спільна участь у проектах в Сирії і в третіх країнах, і в Україні", - сказав він.

Крім того, під час сьогоднішнього засідання сьомої міждержавної комісії з економічного співробітництва міністр фінансів Сирії Мухаммед Аль-Хусейн також заявив, що Україна і Сирія готують до підписання угоду про зону вільної торгівлі.

Зазначимо також, у лютому ц.р. повідомлялося, що «Нафтогаз» відкрив вже третє родовище на території Алам Ель Шавіш Іст у Єгипті. У грудні 2006 р. Україна виграла тендер на пошук і розробку родовищ вуглеводнів на східній території Алам Ель Шавіш у Західній пустелі Єгипту.

Нагадаємо, в січні 2007 р. Україна вже пропонувала Сирії свою участь у розвитку нафтогазотранспортної системи країни, зокрема, у будівництві нафто-і газопроводів, геологорозвідки та видобутку нафти і газу, модернізації нафтопереробних заводів, реабілітації нафтових свердловин та інспекції трубопроводів.

НАК "Нафтогаз України" є вертикально інтегрованою нафтогазовою компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Чистий прибуток компанії в 2009 р. скоротився відносно 2008 р. на 79,5% - до 287,5 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся