"Металург" та "Кривбас" влаштували шоу в Донецьку

Донецький "Металург" чередить яскраві перемоги з непоказними поразками. Ось і тепер, після 5:0 над сильним київським "Арсеналом", донеччани програли "Говерлі". Тому в матчі з "Кривбасом" підопічні Юрія Максимова виклалися по максимуму. У підсумку, ще один розгром. На цей раз 6:2.

Металург Д - Кривбас 6:2
Голи
: Голайдо, 37, Воловик, 40 (з пенальті), Траоре, 43, 62, 90+1, Данило, 55 - Антонов, 52 (з пенальті), Самодін, 54
Металург: Бандура, Морозюк (Едігарян, 81), Барановський, Воловик, Голайдо, Лазіч, Мкртчян, Данило, Димитров (Моначелло, 81), Казарян (Нельсон, 72), Траоре
Кривбас: Штанько, Пашаєв (Лобжанідзе, 46), Лисицький, Петров, Сердюк, Еслинек (Прийомів, 59), Валяєв (Бабатунде, 73), Дедечко, Льопа, Антонов, Самодін

Вже з перших хвилин перевага господарів була надзвичайною. Хоча швидкого взяття воріт не вийшло, регулярні загрози з боку Даніло, Драмана Траоре та Джордже Лазіча, який пробив у поперечину, не залишали сумнівів, що «Металург» заб'є. Сталось це в останню 10-хвилинку першого тайму, причому одразу тричі. Відкрив рахунок нестандартними діями Денис Голайдо, який замість прострілу вирішив пробити з гострого кута. Згодом Дімітрова у межах штрафного збив Віталій Лисицький, і Олександр Воловик з пенальті подвоїв здобуток команди. А перед свистком на перерву Драман Траоре п'ятою переправив м'яча у ворота Артема Штанька - 3:0.

Певна розслабленість «Металурга» коштувала йому загострення ситуації на полі, коли спочатку за поштовх з боку Карлена Мкртчяна було призначено пенальті у ворота Олександра Бандури - його реалізував Олексій Антонов. А потім вже Сергій Самодін звів відставання до мінімального - російський нападник не йде з поля без влучного удару у третьому матчі поспіль. Але господарі вчасно оговтались, і Траоре провів свій другий поєдинок. На цьому донецька команда зупинятись не збиралась, забивши ще двічі. Даніло до результативної передачі додав гол, а Траоре скористався пасом дебютанта Гаетано Моначелло і відзначився хет-триком. Потім молодий італієць ледь всьоме не засмутив «Кривбас», але Штанько у стрибку не дозволив цього зробити.