"Металіст" розгромив "Спартак"

Цікавий товариський матч провів на своїх тренувальних зборах харківський "Металіст". Суперником "Металу" був досить серйозний суперник - московський "Спартак". Але очікуваної боротьби не вийшло, і харків'яни просто "розмазали" свого суперника - 4:1.

Рахунок відкрив Марко Девіч, якого забули в своїй штрафній захисники москвичів. Під кінець першого тайму Клейтон Шав'єр ударом зі штрафного подвоїв перевагу харківського клубу. На другий тайм команди вийшли в полегшених складах, і "Спартаку" вдалося скоротити розрив у рахунку. Але радість москвичів була не довгою. Спочатку Валяєв, а потім Кристальдо довели рахунок в матчі до розгромного.

Після матчу своїми думками про поєдинку поділилися тренер Мирон Маркевич і автор одного з м'ячів Джонатан Кристальдо.

Мирон Маркевич:
Ваші враження про матч зі "Спартаком"?
Провели непоганий поєдинок з хорошим суперником. Відрізками виглядали дуже непогано. Але варто відзначити той факт, що у нас зі "Спартаком" різний ступінь готовності. Вони тільки починають тренуватися, їм грати офіційні ігри в березні, а нам через 3 тижні.
Склад першого тайму, це вже стартовий на матч з "Зальцбургом"?
Де-то ви маєте рацію, але ми і Марлоса будемо готувати на гру. Можна сказати, що склад співпаде мінімум на 90% якщо не буде ніяких нюансів.
Чи може команда розслабитися після серії впевнених перемог на зборах?
Так, це можливо, але вони професіонали, і я сподіваюся, що цей успіх їх не засліпить. Подивимося, для нас зараз найголовніше завдання - підтягти групу футболістів, щоб не було великого дисбалансу. Бо одні вже в непоганій формі, а інших вистачає тільки на тайм.
Проблеми в обороні у другому таймі було видно неозброєним поглядом. У чому головна причина?
Як раз у другому таймі грали футболісти, яким не вистачає ігрової практики. Бордіян багато пропустив, Романчук нечасто виходив. Березовчук, Обрадовіч - теж трохи грали останнім часом, тому вони виглядали не так, як би нам хотілося.

Джонатан Кристальдо

Твої враження від гри?
Гарна гра з серйозним суперником. Ми змогли зіграти сьогодні на високому рівні, і найголовніше, що перемогли.
Що ти знав про "Спартаку" раніше і чи чекав, що рахунок може бути таким великим?
Я знав багато, так як там грали і грають аргентинці. Очікував більш складного поєдинку, але "Металіст" сьогодні знаходиться на дуже високому рівні і результат це підтвердив
Три перемоги на зборах. Команда відчула впевненість, не переросте чи вона в самовпевненість?
Ні, так як найголовніше для нас сьогодні не результат, хоча він теж важливий. Ми хочемо зловити той ритм, на якому ми закінчили минулий рік - налагодити зв'язки, взаєморозуміння і підійти на піку до гри в Австрії.
Уболівальники переживають, що ти не зміг закінчити поєдинок. Щось трапилося?
Ні, травми ні, просто я відчув, що втомився, і попросив заміну.