"Металіст" розгромив"Зальцбург" в 1/16 Ліги Європи

Гол Тайсона на 20 секунді матчу, дубль Кристальдо наприкінці першого тайму і гол Девіча під завісу матчу дозволили "Металісту" упевнено почати для себе сезон-2012. Навіть найоптимістичніші уболівальники "Зальцбурга" тепер не вірять у диво. Так що вітаємо харків'ян з виходом в 1/8 Ліги Європи. Зальцбург - Металіст 0:4

Зальцбург - Металіст 0:4

Початок матчу видався просто феєричним. Вже на 20 секунді Тайсон скористався помилкою захисту "Зальцбурга", обійшов воротаря і відкрив рахунок голам "Металіста" в 2012 році. На цьому ляпи захисту австрійців не закінчилися. Раз за разом, вони віддавали в простих ситуаціях м'яч гравцям "Металіста". Інша справа, що харків'яни цим не особливо користувалися. Вперед "Зальцбург" майже не ходив. Не виходило. Харків'яни найчастіше відбирали м'яч у центрі поля. А потім відмінна атака вдалася Тайсону. Він вивів по флангу Фініньо, той увійшов у штрафну і прострілив на Кристальдо. Аргентинцеві залишалося тільки підставити ногу, що він і зробив. А через кілька хвилин Джонатан побіг святкувати свій другий гол. Це Тайсон його вивів на ударну позицію. Так закінчився перший тайм.

У другому таймі, як і очікувалося, "Металіст" віддав м'яч господарям, а сам почав грати на контратаках. І що найцікавіше, у нього це виходило краще, ніж у "Зальцбурга" атакувати позиційно. Всякий раз, коли м'яч опинявся у Хав'єра або у Тайсона, вони намагалися або, як можна довше його тримати, або гострим пасом вивести партнера на ударну позицію. Хороший момент був у Гуйє, коли він ударив головою після подачі кутового, але відмінну гру продемонстрував воротар господарів. Але навіть він не врятував, коли в самому кінці матчу Марко Девіч фактично від центру поля втік на побачення з кіпером.

4:0. Так Україна починає для себе футбольний 2012 рік. Спасибі, "Металіст". Тепер чекаємо матчу-відповіді. І здається, що більший інтерес тепер викликає не результат харківського матчу, а поєдинок у Греції між "Олімпіакосом" та "Рубіном". Саме з переможцем цієї пари належить зіграти "Металісту" в 1/8 Ліги Європи.

Голи: Тайсон, 1, Кристальдо, 37, 41, Девіч, 90+1

Зальцбург: Вальці, Хирлендер, Дуглас, Хинтереггер, Швенто, Мендес (Пасанен, 46), Циоммер, Сараті (Ліндгрен, 63), Яншер, Леонардо, Соріано

Металіст: Горяїнов, Вильягра, Торсильери, Папа Гуйє, Фініньо, Едмар, Клейтон Шав'єр, Бланко, Соса, Тайсон (Девіч, 75), Кристальдо (Марлос, 66)

Додамо, що на цьому тижні також стартувала стадія 1/8 Ліги Чемпіонів. У вівторок "Барселона" обіграв "Байєр" (3:1), а "Ліон" -АПОЕЛ (1:0). У середу "Мілан" досить несподівано розгромив лондонський "Арсенал" (4:0), а "Зеніт" обіграв "Бенфіку" (3:2).