"Ліверпуль" не зміг обіграти "Арсенал", "Челсі" Бенітеса знову втрачає очки

Лондонський "Арсенал" на домашній арені "Емірейтс" зіграв внічию з "Ліверпулем" в матчі 24 туру АПЛ. "Червоні" в гостях у "канонірів" вели в рахунку 0:2, але прийнятний для себе результат втримати не змогли.

Після голів Луїса Суареса і Джордана Хендерсона гості впевнено повели в рахунку, але з інтервалом у дві хвилини Олів'є Жиру і Тео Уолкотт відновили рівновагу - 2:2.

З аналогічним рахунком завершився матч "Редінг" - "Челсі". "Аристократи" також були близькі до того, щоб набрати три очки після голів Хуана Мати і Френка Лемпарда, але відчайдушні зусилля Адама Ле Фондра, який оформив дубль, змусили суперника поділитися очками.

В іншому матчі дня "Тоттенхем" лише на 80-й хвилині врятувався від гостьової поразки в гостях у "Норвіча" завдяки удару Гарета Бейла - 1:1

А ось лідер англійського чемпіонату "Манчестер Юнайтед" свого не упустив. На своєму полі команда добилася перемоги над "Саутгемптоном" - 2:1.