"Карпати" обіграли "Зорю", "Кривбас" вирвав нічию у донецького "Металурга"

"Карпати" упевнено обіграли "Зорю", забивши по голу в кожному з таймів, а "Кривбас" розписав мирову з донецьким "Металургом".

Карпати - Зоря 2:0
Голи: Пластун, 41, Голодюк, 67

Обидві команди підходили до очної зустрічі у поганому настрої. Попередні невдачі, як можна було побачити з подій на полі, краще стимулювали господарів. "Карпати", окрім турнірних завдань, прагнули повернути на трибуни відданих вболівальників. І якщо судити з побаченого, то вони зробили все можливе для цього. Протягом усієї зустрічі за усіма показниками попереду були галичани. Вони значно частіше били по воротах, подавали кутові, володіли м'ячем, тоді як гості порушували правила більше ніж вдвічі порівняно з суперником. У чому підопічні Ніколая Костова не досягли успіху, так це у реалізації суто ігрових моментів. На допомогу господарям прийшли стандартні становища, після яких і відбувались всі найголовніші події матчу.

Найпомітнішим біля чужих воріт постійно був Олександр Гладкий. Можливо, саме тому йому під час кутового незадовго до перерви була приділена основна увага луганців. Також вкотре непевно поводився після навісів Віталій Постранський, якого Юрій Вернидуб повернув у рамку воріт після тривалого сидіння у резерві. Тому Ігор Пластун забивав перший м'яч гри майже без опору. Доволі ефектно відзначився прямим штрафним ударом з 29-ти метрів у середині другого тайму Олег Голодюк. М'яч із надзвичайною силою по центру влетів під поперечину. А ще раз пасом Павла Ксьонза зі штрафного цілком міг скористатись Сергій Зеньов, однак естонець з близької відстані влучив у каркас воріт. Після отриманого у Львові результату суперники стали сусідами, а перевага "Зорі" скоротилась до 4-х очок.

Кривбас - Металург Д 1:1
Голи: Антонов, 90+4 - Мораес, 43

Суперники мали різну мотивацію, але на дії гравців це не вплинуло. У першому таймі саме господарі створили суттєві нагоди для взяття воріт Юрія Паньківа, хоча здебільшого ці моменти виникали внаслідок контратак. Олексій Антонов та Сергій Самодін приблизно з одного й того самого місця входили з правого флангу до штрафного майданчика та пробивали у безпосередній близькості від дальньої стійки. Чудово виконував штрафні удари Младен Бартуловіч. Але не використавши ці моменти, господарі пропустили незадовго до перерви. Джуніор Мораєс продемонстрував найкращі якості бомбардира і з-під Віталія Лисицького потужно пробив над руками голкіпера - 0:1.

Після відпочинку значно більшими силами пішли вперед гравці "Кривбаса". І знову ініціатором небезпеки біля чужих воріт ставали капітан команди Бартулович та пара нападників. Натомість Драман Траоре під час швидкої відповіді міг ставити крапку в інтризі поєдинку. Та стійка воріт криворіжців залишила можливість господарям зрівняти рахунок. І це трапилось на третій доданій хвилині. Анатолій Абдула зафіксував порушення правил у штрафній зоні гостей Карленом Мкртчяном проти Дениса Дедечка. За це арбітр призначив пенальті, а за суперечки з боку порушника показав йому одразу червону картку. Майстер по відбиттю 11-метрових Паньків зачепив руками м'яч після удару Олексія Антонова, однак ворота не врятував - 1:1. Тож "Металург" втратив нагоду відірватись від конкурентів у боротьбі за 5 місце.