"Газпром" офіційно вимагає від Білорусі сплатити борг за газ

«Газпром» направив до Білорусі офіційну вимогу погасити заборгованість за газ до 21 червня, повідомляє радіо "Свобода".

«Газпром» направив до Білорусі офіційну вимогу погасити заборгованість за газ до 21 червня, повідомляє радіо "Свобода".

 Інакше постачання палива будуть обмежені, повідомляється в листі, адресованому генеральному директорові «Бєлтрансгазу» Володимиру Майорову і першому віце-прем'єрові Володимиру Семашко, повідомив представник російського концерну Сергій Купріянов.

 "Інакше «Газпром» буде вимушений скористатися своїм правом ввести обмеження на постачання газу в Республіку Білорусь, у відповідності з пунктом 6.4 контракту", - відзначив С.Купріянов.

 Нагадаємо, вчора президент Росії Дмитро Медведєв на зустрічі з керівником «Газпрому» Олексієм Міллером заявив, що Білорусі надається п'ять днів для сплати боргу величиною в майже 200 млн дол.

 Президент РФ заявив, що глава Білорусі Олександр Лукашенко в якості причини зростання боргу назвав важку фінансову ситуацію. "Повинен признатися чесно, зараз всім важко: і у нас свої проблеми, і у «Газпрому» багато проблем, тому, на жаль, це недостатнє пояснення", - заявив Д.Медведєв.

 За заявою «Газпрому», Білорусь в односторонньому порядку продовжує платити за газ за торішньою ціною.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся