"Формула-1": Фернандо Алонсо виграв "Гран-прі Німеччини"

Пілот Ferrari і лідер загального заліку Фернандо Алонсо став переможцем десятого етапу чемпіонату світу з автоспорту в класі "Формула-1" - "Гран-прі Німеччини". Іспанець на останніх колах зміг відірватися від Дженсона Баттона і перетнув фінішну межу першим, а британець за два кола до фінішу пропустив вперед ще і Себастьяна Феттеля.

Пілот Ferrari і лідер загального заліку Фернандо Алонсо став переможцем десятого етапу чемпіонату світу з автоспорту в класі "Формула-1" - "Гран-прі Німеччини". Іспанець на останніх колах зміг відірватися від Дженсона Баттона і перетнув фінішну межу першим, а британець за два кола до фінішу пропустив вперед ще і Себастьяна Феттеля, повідомляє Eurosport.

Алонсо, який стартував з поул-позішн, упевнено провів всю гонку і отримав свою третю перемогу в нинішньому сезоні і тридцяту в кар'єрі. В процесі гонки Алонсо довелося зіткнутися з жорстким суперництвом з боку Себастьяна Феттеля з Red Bull. На 17-му колі німець скористався піт-стопом іспанця і вирвався було вперед, але Алонсо незабаром повернув собі першу позицію. На останній піт-стоп гонщики заїхали приблизно одночасно, але першим з боксів з'явився Алонсо, що і вирішив долю гонки в його користь.

Однак, незважаючи на те, що Феттель приїхав до фінішу другим, своє місце на подіумі він втратив вже після гонки. Німець був оштрафований за неправильний обгін британця Дженсона Баттона (McLaren) менш ніж за два кола до кінця гонки. Стюарди угледіли в маневрі Феттеля порушення правил, оскільки його машина під час обгону повністю залишила трасу. Німець, який фінішував другим, у результаті штрафу пропустив вперед не тільки Баттона, але і Кімі Райкконена (Lotus) з Камюї Кобаясі (Sauber).

Не зміг завершити гонку Люіс Хемілтон, який проколов колесо вже на третьому колі і втратив більше хвилини чистого часу. Представник McLaren вирішив продовжити гонку, але після 56-ти кіл все ж завершив боротьбу.

Головний суперник Алонсо в загальному заліку Марк Веббер фінішував лише восьмим, поступившись крім трійки лідерів Міхаелю Шумахеру, Кімі Райкконену, Камюї Кобаясі і Серхіо Пересу.

Алонсо зміцнив своє лідерство в загальному заліку. На рахунку пілота Ferrari стало 154 очки. У Марка Уеббера з Red Bull, який йде другим, 120 очок, на два менше у Феттеля. У Кубку Конструкторів попереду Red Bull - 238 очок. Ferrari на другій позиції - 177. Третє місце поки у McLaren - 157 очок, що випереджає Lotus на очко.

Нагадаємо, на попередньому 9-м етапі ("Гран-прі Великобританії") чемпіонату "Формули-1", який відбувся 8 липня ц.р., перемогу здобув пілот Red Bull Марк Уеббер.