"Формула 1": Баттону змінили гуму за рекордні 2,31 секунди

Команда "Формули-1" McLaren на "Гран-прі Німеччини" встановила новий світовий рекорд по часу піт-стопа. Британський гонщик Дженсон Баттон, якому допоміг персонал команди, показав у результаті другий результат.

Цікаво, що раніше бригада McLaren часто допускала помилки на піт-стопах, і в цю ситуацію, нарешті, втрутилося керівництво.

Новий рекорд був зафіксований на "Гран-прі Німеччини" в Хоккенхаймі. Персонал McLaren поміняв гуму за 2,31 секунди, коли на піт-стопі виявився Баттон.

Пілот McLaren виявився задоволений роботою своїх помічників. "Хоча раніше багато хто негативно відгукувався про наші піт-стопи, хлопці виконали неймовірну роботу на цей раз. Моя зупинка тривала 2,31 секунди. І мені сказали, що це найшвидший піт-стоп в історії", - зрадів Баттон.

Друге місце британця допомогло McLaren випередити Lotus і вийти на третє місце в Кубку Конструкторів. А переможцем "Гран-прі Німеччини" став пілот Ferrari Фернандо Алонсо.