"Єдиний центр" висунув дев'ять кандидатів по мажоритарці, троє з них - брати Балоги (відео)

"Єдиний центр" оголосив кандидатів по мажоритарних округах. Всього у партії Віктора Балоги дев'ять кандидатів в депутати. Таке рішення було прийняте на з'їзді "Єдиного центру", передає кореспондент РБК-Україна.

"Єдиний центр" оголосив кандидатів по мажоритарних округах. Всього у партії Віктора Балоги дев'ять кандидатів в депутати. Таке рішення було прийняте на з'їзді "Єдиного центру", передає кореспондент РБК-Україна.

Троє з них носять прізвище Балога. Масовану атаку сімейний цей поспіль буде здійснювати на Закарпатську область.
Отже, Віктор Балога балотуватиметься в окрузі № 69 (Закарпатська область),
Павло Балога - в окрузі № 71 (Закарпатська область),
Іван Балога - в окрузі № 73 (Закарпатська область),
Василь Петьовка - в окрузі № 72 (Закарпатська область),
Василь Цап - в окрузі № 67 (Житомирська область),
Михайло Плужников - в окрузі № 127 (Миколаївська область),
Микола Наконечний - в окрузі № 200 (Черкаська область),
Вадим Карасьов - в окрузі № 217 (місто Київ),
Борис Силенков - в окрузі № 184 (Херсонська область).

Йти тільки по мажоритарці центровики Балоги, за його ж словами, вирішили, виходячи з реалій української політики. "Саме такий формат керівні органи партії визначили як найбільш оптимальний виходячи їх загальних об'єктивних реалій, які склали в українській політиці", - заявив лідер партії Віктор Балога.

Всього, за словами лідера партії Віктора Балоги, його політсила нараховує 90 тис. членів і всі вони будуть допомагати мажоритарщикам пройти в парламент. Сам Балога готовий заради місця в парламенті піти у відставку. "На період виборчої кампанії є два варіанти. Один варіант - що Президент відправить Балогу у відставку, інший - що Балога йде у відпустку", - сказав міністр.

Вплутатися у вибори всією сім'єю, Балоги вирішили заради здорової конкуренції. Принаймні, так пояснив це рішення загартований політик, старший брат - Віктор Балога. "Середній брат, голова облради. Молодший - підприємець. Нехай пробують. Це ж не партійний список. Кожен має право балотуватися на тому, чи іншому окрузі. Я вважаю, що здорова конкуренція покаже, наскільки вибори приймають прізвище Балога на тих округах, де ми йдемо", - сказав він.

Історія стосунків нинішнього міністра з надзвичайних ситуацій із Закарпаттям довга і міцна. У 1998 р. за підтримки СДПУ (о) Віктор Балога переміг на виборах мера Мукачевого. Через рік був призначений головою Закарпатської облдержадміністрації. Про його керівництві областю говорять не тільки хороше. Зокрема, на Балогу покладають відповідальність за погіршення економічного становища області та неналежну роботу влади у ліквідації наслідків природних лих на Закарпатті. У 2000 р. залишив ряди СДПУ (о), а через рік його відправили у відставку з поста губернатора.

Втім, ще через рік Закарпаття надало Балозі право представляти його інтереси в Раді. У 2002 Балога був обраний депутатом по мажоритарному округу в Закарпатській області та вступив у фракцію "Наша Україна". У 2005 Балога повернувся в крісло губернатора Закарпаття. Потім він працював в урядах Юрія Єханурова, Віктора Януковича, в секретаріаті Президента Віктора Ющенка, звідки пішов зі скандалом.

У лютому 2008 р. Віктор Балога заявив про вихід зі складу "Нашої України" і підтримав створення нової політичної партії "Єдиний центр".

Варто зазначити, що вчора затвердили списки кандидатів у народні депутати Партія регіонів, КПУ і "Батьківщини".

Парламентські вибори в Україні заплановано на 28 жовтня 2012 р. Вони пройдуть за змішаною системою - за партійними списками і в мажоритарних округах. Прохідний бар'єр складає 5%, у виборах за списками можуть брати участь тільки політичні партії. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся