"Єдина Росія" офіційно висунула Путіна кандидатом на пост Президента РФ

Партія "Єдина Росія" офіційно запропонувала прем'єр-міністра Володимира Путіна як кандидата партії на пост Президента країни. Про це повідомляє ВВС.  

Партія "Єдина Росія" офіційно запропонувала прем'єр-міністра Володимира Путіна як кандидата партії на пост Президента країни. Про це повідомляє ВВС.

В оприлюдненому програмному зверненні до російських громадян у зв'язку з майбутніми парламентськими виборами 4 грудня, викладаються основи партійної стратегії, серед яких модернізація економіки, системи освіти, технічне переозброєння промисловості, поліпшення інвестиційного клімату, викорінення корупції та зміцнення судової системи.

Нагадаємо, раніше, в кінці вересня ц.р., на з'їзді партії "Єдина Росія" в Москві Президент РФ Дмитро Медведєв запропонував делегатам висунути на майбутніх президентських виборах кандидатуру нинішнього прем'єр-міністра Володимира Путіна.

Глава держави заявив, що це "глибоко продумане рішення" дозріло, коли сформувався їх "товариський союз". Володимир Путін погодився балотуватися в Президенти країни, подякувавши делегатам з'їзду за позитивну реакцію на цю пропозицію Президента.

У той же час, сам Медведєв прийняв у відповідь пропозицію від Путіна очолити федеральний список партії на виборах. Путін заявив, що розраховує, що нинішній глава держави в майбутньому очолить уряд.

Відзначимо, вибори в Держдуму РФ 4 грудня ц.р. повинні стати своєрідною репетицією голосування за нового Президента країни. У виборах планують взяти участь усі сім російських партій: "Єдина Росія", "Справедлива Росія", "Правое дело", КПРФ, ЛДПР, "Яблуко", "Патріоти Росії".

Для проходження в Думу партіям необхідно подолати 7-відсотковий бар'єр, він буде знижений до 5% лише з наступних виборів. Партії, які набрали більше 6% голосів, отримають по два мандати, а партії, що набрали більше 5% голосів - по одному мандату.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся