"Динамо" упевнено переграло "Чорноморець", "Іллічівець" виграв, "Зоря" і "Ворскла" розіграли нічию (відео)

Два голи у ворота "Чорноморця" - Нінковича в першому, і Ідейе у другому таймі, - принесли спокійну перемогу киянам. "Говерла" продовжує програвати - цього разу "Іллічівцю". А "Зоря" і "Ворскла" в першому матчі 7-го туру розіграли нічию - 1:1.

Динамо - Чорноморець, 2:0
: Нінковіч, 23, Ідейе, 72
Динамо: Коваль, Гусєв, Хачеріді, Михалик, Тайво, Велозу, Гармаш, Вукоєвич, Нінкович (78), Кранчар (Рубен, 63), Дуду (Рафаель, 46), Ідей
Чорноморець: Паст, Бергер, Фонтанелло, Сантана, Кутас, Бобко (К. Ковальчук, 46), Політило, Лео Матос, Балашов, Бакай (Артур, 81), Бурдужан (Діденко, 86)

Після тріумфальної поїздки до Німеччини Юрій Сьомін, очікувано, зробив зі складом "Динамо" кадрові зміни - відпочивав Ярмоленко. Мілевський, який продовжує не вражати російського фахівця, знову залишився поза заявки.

Динамівці забили в середині кожного з таймів - у першій половині відзначився Нінкович ударом з лінії штрафної. Могли кияни забити і другий, але підвела реалізація. Не пішов на цей раз з поля без гола Браун Ідейе - нігерієць добив м'яч, який відскочив після фолу на Рубені.

2:0 - впевнена перемога "Динамо". Тепер у киян на черзі два найважливіших матчі - з "Боруссією" в середу і з "Шахтарем" в неділю. Складно, але якщо амбіції "Динамо" високі, то потрібно виконувати складні завдання.

Іллічівець - Говерла 2:0
: Гречишкин, 59, Федотов, 85
Іллічівець: Худжамов, Бутко, Чижов, Іщенко, Путівцев, Таргамадзе (Пуканич, 81), Кравченко (Кожанов, 75), Гречишкин, Федотов, Ярошенко (Яворський, 90+3), Окриашвили
Говерла: Бабенко, Допілка, Щедраков, Малишич, Микуляк (Ле Таллек, 65), Одонкор, Трухін, Едігарян (Балафас, 60), Райчевіч, Макаренко, Міщенко (Ситник, 80)

Ужгородці вийшли на поле із двома щойно дозаявленими футболістами - Артуром Єдігаряном та Олегом Допілкою. Обидва вони більше працювали на руйнування зусиль суперників. У той же час гості були значно ближче до взяття воріт у першому таймі. Олег Міщенко зі штрафного пробив у поперечину, м'яч опустився у землю, але арбітри не побачили, чи перетнув він лінію воріт. Потім Міщенко, Давид Одонкор та Дмитро Трухін доволі багато загрожували володінням Рустама Худжамова. Менш явними були нагоди «Іллічівця», і Торніке Окріашвілі, Костянтину Кравченку та Віталію Федотову забити також не вдалось.

На другий тайм маріупольці вийшли із чітким завданням спочатку нейтралізувати лідерів «Говерли», а потім тиск на ворота Дмитра Бабенка почав зростати. Щоправда, до першого голу призвела серія стандартних положень, і після одного з кутових м'яч відлетів під удар Дмитру Гречишкіну, який з 15-ти метрів відкрив рахунок. Навіть пропустивши, гру, подібну до показаної у першому таймі, гостям відтворити було не під силу. Тому другий результативний удар приазовців розставив все по місцях. А ефектний м'яч на свій рахунок після індивідуальних дій і зміщення з лівого флангу у центр записав собі в актив Федотов. Таким чином, статистика зустрічей цих команд у Маріуполі підтвердилась: без винятків господарі виграють і не пропускають.

Зоря - Ворскла, 1:1
: Галюза, 23 (з пенальті) - Безус, 79
Зоря: Постранський, Ярмаш, Шунич, Коротецький, Худзік, Грицай, Галюза (Силюк, 85), Каменюка, Любеновіч (Липартия, 52), Білий, Ідахор (Родич, 65)
Ворскла: Долганський, Сапай (Єрьоменко, 46), Даллку, Чеснаков, Селін, Курилов, Краснопьоров, Маркоскі, Безус (Чичиков, 80), Громов (Лиетава, 68), Янузі

З початком зустрічі «Ворскла» здивувала багатьох, включаючи господарів поля, затиснувши їх поблизу власних воріт. Арменд Даллку з гострого кута пробив повз дальню стійку, Артем Громов розгубився, вийшовши на ударну позицію, і загубив дорогоцінний час, Роман Безус спочатку заробив штрафний, а у наступній атаці взяв гру на себе і втратив м'яч, хоча два партнери перебували у вигідному становищі. За таких обставин гол господарів виник несподівано. Ілля Галюза знайшов у штрафному майданчику Микиту Каменюку, і після його зіткнення з Володимиром Чеснаковим арбітр Олександр Іванов вказав на «позначку». Галюза з пенальті вивів господарів вперед. До перерви ще раз Громов був близький до голу у протилежні ворота, однак Віталій Постранський витягнув м'яч з ближньої «дев'ятки».

Друга половина поєдинку здебільшого проходила без центру поля. Суперники витратили досить багато зусиль, однак тривалий час прицільного завершального удару ні у кого не виходило. Наставники з обох боків почали коригувати дії підопічних через заміни. Лідери «Ворскли» - Громов і Безус - дещо втомились. Але за мить до того, як замість Безуса на поле мав вийти Олексій Чичиков, Роман встиг стати героєм своєї команди. Він зумів відірватись від суперників і з центру штрафного майданчика головою замкнув навіс від Йована Маркоскі - 1:1. Цей епізод настільки деморалізував гравців луганської команди, що до фінального свистка вони лише захищались і не без труднощів відстояли нічию.