"Динамо" обіграло екс-чемпіона Румунії, "Метал" розгромив китайський клуб

Українські клуби продовжують готується до сезону. Київське "Динамо" у спарингу, без своїх збірників, мінімально обіграло "Оцелул". А харківський "Металіст" розім'явся на китайському "Дальян Аербин".

Динамо - Оцелул 1:0
Гол
: Цуріков, 62
Динамо: Бойко, Виду (Цибульник, 71), Михалик, Люлька, Тайво, Аруна (Буяльський, 63), Богданов (Данило Сілва, 69), Сидорчук, Цуріков, Кравець (Рубен, 63), Коркішко (Калитвинцев, 55)

Кияни провели перший матч Marabella Cup в дуже експериментальному складі. У "Динамо" були відсутні ті гравці, яких викликали в національний збірні. Але й без них румунський клуб виявився під силу київській команді.

Матч пройшов у рівній боротьбі, з невеликою перевагою "Динамо". Єдиний гол в матчі кияни забили у другому таймі. Артем Кравець пройшов по правому флангу і прострілив у штрафну, де до м'яча першим встиг Цуріков, що переправив м'яч у ворота.

Металіст - Дальян Аербин 5:2
: Едмар,8, Бланко,11, Соса, 41, Жажа, 61, Шарпар, 89
Металіст: Дишленкович (Шуст, 46), Шелаєв (Обрадовіч, 64), Торсильери (Березовчук, 46), Папа Гуйє, Вильягра (Азацький, 83), Торрес (Шарпар, 72), Едмар, Бланко, Соса, Марлос, Жажа (Барілко, 87)

Вже на старті поєдинку харків'яни забезпечили себе гарним результатом - Едмар і Бланко вже до 11-й хвилині зробили рахунок 2:0 на користь "Металу". В середині таймі китайці відіграли один м'яч, але Соса перед перервою повернув харків'янам перевагу в 2 м'ячі - аргентинець розіграв симпатичну комбінацію з Бланко і реалізував вихід один на один.

У другому таймі китайські футболісти знову скоротили відставання, після чого забивали вже тільки гравці "Металіста" - Жажа завершив контратаку харків'ян. А під кінець матчу Шарпар вийшов один на один з воротарем "Дальян Аербин" і забив 5-й гол.