"Динамо" обіграло "Металург" в компенсований час (відео)

З перших хвилин зустрічі кияни, підганяли скучили за клубними баталіями уболівальниками, понеслися вперед. Перший небезпечний момент біля воріт Бандури виник вже на третій хвилині поєдинку. Кранчар навісив з кутового і після серії рикошетів м'яч прилетів до підключився до атаки Хачеріді. Євген пробив у падінні через себе - дуже неточно.

Через кілька хвилин відмінний момент був у контратаці у Дуду. Бразилець обігрався з партнером і з лінії штрафного пробив трохи вище воріт.
Динамівці продовжували насідати. Аруна перехопив м'яч у центрі поля і відпасував на хід ідей, який в дотик пробив поруч зі штангою.
На 14-й хвилині стався спірний епізод. Дуду мчав до воріт суперника по лівому флангу і, добігши до кута штрафний, прострілив. М'яч влучив у руку Чечера, але Віталій Годулян не звернув уваги на це порушення правил, жестом показавши продовжувати гру.

"Біло-сині" продовжували тероризувати оборону суперника. Спершу сильно, але неточно пробивав по воротах Бандури Ярмоленко, а через кілька миттєвостей в аналогічній ситуації і з таким же успіхом зіграв Михалик. До середини тайму "Динамо" кілька зменшило оберти, тим самим віддавши ініціативу супернику. "Металурги", до цього лічені рази перетинали центр поля, провели дві гострі атаки. Спершу Казарян, взявши гру на себе, змістився з правого флангу в центр і пробив - м'яч пролетів в лічених сантиметрах від штанги, а через кілька хвилин все той же Казарян, отримавши м'яч вже на лівому фланзі атаки, увірвався в штрафну і пробив у ближній кут , де і знаходився Бойко.

Але все ж, кінцівка тайму залишилася за господарями, які раз за разом «ловили» гостей на контратаках. На 38-й хвилині Аруна, кількома миттєвостями раніше заробили "гірчичник", пробив вище з 30 метрів. Слідом за нігерійцем, спробувати щастя ударом з середньої дистанції вирішив Кранчан, але послав "круглого" в лічених сантиметрах від верхнього кута воріт Бандури.

Здавалося, що ще трохи і «Динамо» зуміє відкрити рахунок, але на останніх хвилинах тайму упустило дві чудові можливості. Спочатку рефері зафіксував поза грою у Дуду, що вирвався на побачення з голкіпером, а потім Ідей бив головою після подачі з кутового, але у Брауна замість удару вийшла передача на Михалика. Тарас не встиг зреагувати на цей пас, і від його коліна м'яч відлетів прямо до Бандурі. 0:0 після першого тайму.

У перерві Юрій Сьомін зробив одразу дві заміни. Замість активного Дуду на поле вийшов Олег Гусєв, а Аруну замінив Денис Гармаш. Поява на полі двох футболістів збірної Україні ненадовго пожвавило гру "біло-синіх" в атаці. На 57-й хвилині Гусєв прорвався по правому флангу, витягнув на себе захисника і відпасував трохи назад на вільного Данило. Бразилець навісив в район 11-метрової позначки, звідки Гармаш, вистрибнувши вище всіх, головою завдав удару під поперечину. Але Бандура був готовий до цього, в ефектному стрибку переправив м'яч на кутовий.

Через три хвилини по воротах гостей з кута штрафного пробивав Ярмоленко, але і тут голкіпер донецької команди виявився на висоті. Відчувши загрозу, «металурги» відійшли в захист, ще більше ускладнивши завдання "Динамо".
Відверто кажучи, з 70-ї хвилини матчу небезпеку біля воріт Бандури зникла як факт. Але незважаючи на це, наставник "Динамо" Юрій Сьомін не зважився випустити на поле одного з кращих бомбардирів літніх зборів Артема Кравця, віддавши перевагу Мілошу Нінковичу, який змінив Ніко Кранчара.

З кожною хвилиною, наближалась фінальний свисток, гул на трибунах «Олімпійського» наростав, але атак «біло-синіх», які могли привести до довгоочікуваного голу, все ніяк не було. Ідей не вдавалося прийняти м'яч в штрафній, а все навіси і передачі з флангів були під контролем у захисників "Металурга". На останній хвилині основного часу принести перемогу "Динамо" міг Олег Гусєв, але з 20 метрів влучив прямо в Бандуру.

Здавалося, що голів у цьому матчі глядачі так і не дочекаються, але не тут то було. На другій хвилині компенсованого часу Андрій Ярмоленко в правого флангу навісив у штрафну, де м'яч, після удару головою Ідей залетів у ворота гостей.