Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

У Києві відбувся матч Ліги Чемпіонів між двох "Динамо" - київським і заргебским. Перемогу, спокійну і впевнену, здобули кияни. На 3-й хвилині забив гол Гусєв, а через півгодини простріл Тайво з флангу голом у свої ворота замкнув захисник хорватів Пиварич.

3 жовтня, 21:45
Київ, "Олімпійський"
Динамо К - Динамо З, 2:0

Гол: Гусев, 3, Піваріч, 33
Динамо К: Шовковський, Сілва, Михалик, Хачеріді, Тайво, Вукоєвич, Велозу, Кранчар, Ярмоленко, Гусєв, Ідейе
Динамо З: Келава, Шимуніч, Тонел, Виду, Калельо, Адеми, Ковачич, Семмир, Пиварич, Брозович, Бечирай

Все! Київське "Динамо" повністю переграло "Динамо" загребське. Дякуємо за перемогу.

86 хв. Кияни повністю контролюють гру. Довго тримають м'яч у своїх ногах. Без особливого просування вперед.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Ярмоленко в черговий раз пробив у воротаря. За це вирішив Блохін його замінити. Вийшов Мехмеді. Разом із ним вийшов Раффаель. Бразилець замінив Гусєва, якого гучними оплесками проводжає стадіон.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. Саммір пішов з поля. Вийшов Парасту. Остання заміна у загребського "Динамо".

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Вукоєвич отримав жовту картку за зрив швидкої контратаки гостей.

73 хв. Ідейе бив головою після подачі Велозу з флангу. Дуже високо м'яч полетів.

69 хв. Ідейе повинен був забивати. Вийшов один на один нігерієць, але не сильно пробив - захисник встиг вибити м'яч з лінії.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів62 хв. Заміна у Загреба - Рукавіна замінив Ковачича.

58 хв. Гусєв накрутив трьох захисників і пробив, але Келава витягнув м'яч. Олег - красень!

56 хв. Шовковський ледь не приніс гол у свої ворота. СаШо спробував вибити м'яч, але форвард суперника, запрессингував його, зачепив м'яч, і той покотився у ворота. Київський голкіпер встиг дістати м'яч.

53 хв. Провал на лівому фланзі оборони киян завершився тим, що Віду зміг небезпечно подати з краю штрафного. Не точно.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів50 хв. Денис Гармаш свій вихід на поле відзначає жовтою карткою.

48 хв. Шовковський впорався з ударом Чопа.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Заміни у обох команд - у хорватів замість Калельо вийшов Чоп, а у киян Гармаш змінив Кранчара.

Почався другий тайм. Вперед, Київ!

Свисток на перерву. 2:0 - відмінний рахунок для першого тайму. Чекаємо продовження у другому таймі.

45+2 хв. Хороша атака киян завершилася ще одним ударом у воротаря хорватів Келаву. Бив його співвітчизник Кранчар.

43 хв. Ярмоленко міг робити рахунок розгромним. Але його удар з району 11 метрів потрапив точно у воротаря.

38 хв. Гарна київська атака 3 в 2 завершилося образливим падінням Ідейе у штрафній. Спіткнувся нігерієць.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів33 хв. Другий гол влітає у ворота хорватів! Тайво подав з лівого флангу, і м'яч від Пиварича влетів у ворота.

29 хв. Велозу відмінно подав м'яч зі штрафного. Келава з труднощами витягнув м'яч з під попереччини.

25 хв. Печерай вискочив один на один з Шовковським, обіграв голкіпера і віддав пас на партнера. Не точно. Але небезпечно.

20 хв. Без моментів грають команди. Вся гра, в основному, проходить в центрі поля. Дуже спокійні кияни. Хорвати намагаються, але не дуже виходить у них.

11 хв. Заспокоїлися кияни, а хорвати постаралися активізуватися. Була паніка в штрафній киян, коли Тайво промахнувся повз м'яча після подачі з флангу. Намагаються хорвати атакувати з допомогою швидких пасів. Кияни, в цілому, справляються.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів6 мин. Жовта картка Відє за фол на Гусєву. Добре працюють київські фланги на початку матчу.

Динамо - Динамо Загреб, стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів3 хв. ГОЛ!!! Відкриває рахунок "Динамо"!!! Вукоєвич подав з правого флангу, і Олег Гусєв головою переправив м'яч у ворота гостей!

Стартував матч у Києві. Будемо сподіватися, що досвід і рівень гравців київського "Динамо" виявиться набагато вище їх одноклубників із Загреба.

Київ готовий до першого матчу Ліги Чемпіонів за останні роки.