"Динамо" - "Зеніт": Друга перемога киян в Об'єднаному турнірі

Київське "Динамо" обіграло пітерський "Зеніт" у другому матчі Об'єднаного турніру. Таким чином кияни очолили турнірну таблицю, набравши шість очок. В активі пітерського клубу набраних балів немає.

Зеніт - Динамо 1:2
Голи: Файзулін, 20 - Гармаш, 11, Мехмеді, 82

Зеніт: Бабурін - Анюков (Нема, 46), Ломбертс, Губочан, Родич (Лукович, 83) - Зирянов (Бухаров, 46), Вітсель - Файзулін, Данні, Аршавін (Джорджевич, 69) - Кержаков (Могилевец, 46)

Динамо: Шовковський - Даніло Сілва, Хачеріді, Віда, Селін (Макаренко, 83) - Гармаш (Вукоєвич, 69), Аруна (Сидорчук, 46) - Гусєв (Дуду, 46), Безус (Кранчар, 46), Цуріков (Буяльський, 68) - Кравець (Мехмеді, 46)

"Зеніт" дуже активно почали матч на полі НСК "Олімпійський". Пітерці і створили перший момент - Олександр Кержаков на лінії штрафного заробив "стандарт", проте сам же потерпілий запустив м'яч у бік від воріт. Відповідь киян Олега Блохіна вийшов гостріше: вже на 11-й хвилині півзахисник "Динамо" головою після розіграшу уголовье забив перший м'яч у поєдинку.

Втім, до середини тайму рахунок вже був рівним. Андрій Аршавін, який повернувся до Пітера з лондонського "Арсеналу", в падінні віддав пас на набігаючого Віктора Файзулін. З першим ударом півзахисника Олександр Шовковський впорався, але проти добивання виявився безсилим - 1:1.

Другу половину команди розпочали з істотними змінами у складах.

Лише після закінчення години стався гольовий епізод. Данило Сілва навісною передачею з правого флангу знайшов у штрафному Адміра Мехмеді, але з ударом головою швейцарця у ближній кут впорався воротар росіян.

А через 20 хвилин вже і прийшов гол. Ніко Кранчар передачею з центрального кола вивів Дуду на побачення з Бабуріним, але бразилець НЕ поскупився і відпасував на який втік паралельним курсом Мехмеді, який і запалив своє ім'я на табло.

Зазначимо, раніше сьогодні "Шахтар" зіграв внічию з московським "Спартаком".

В активі "Динамо" після двох турів 6 очок. Слідом розташовується донецький "Шахтар", в активі якого 4 бали. Третю сходинку з 1 очком посідає московський "Спартак", а "Зеніт", не набравши жодного бала, замикає таблицю.

Наступний матч у рамках "Турніру чотирьох" "Зеніт" також проведе в Києві з "Динамо" 3 липня. "Спартак" в той же день прийме у себе "Шахтар".