"Чорноморець" переміг в Запоріжжі, а "Арсенал" і "Волинь" зіграли внічию

Точний удар Лучана Бурдужана в першому таймі приніс перемогу одеській команді в Запоріжжі над місцевим "Металургом". А київський "Арсенал" і луцька "Волинь" обмінялися голами і сильнішого так і не виявили.

Металург З - Чорноморець 0:1
Гол
: Бурдужан, 21
Металург З: Руденко, Парцванія, Бойко, Рудика (Матеус, 26), Соболь, Жуніор, Ашраф, Слім, Тейку, Воронков (Каверін, 40), Пуровіч (Лазарович, 62)
Чорноморець: Безотосний, Зубейко, Бергер, Фонтанелло, Сантана, До. Ковальчук, Політило, Матос (Бобко, 66), Джедже (Балашов, 89), Бакай, Бурдужан

Віталій Кварцяний у пошуках оптимальної гри знову відчутно змінив стартовий склад. І на перших хвилинах логічна неузгодженість дозволила «Чорноморцю» створювати чисельні гольові моменти, коли господарі з останніх сил відбивали масовані атаки. Якщо одеситам не вдалось реалізувати колективні зусилля, вирішальну роль відіграла індивідуальна майстерність Лучіана Бурдужана. Нападник повернувся до основного складу і забив, як виявилось пізніше, єдиний гол у матчі. Румун обіграв на підходах до штрафного майданчика двох захисників і незручно для Віталія Руденка пробив у нижній кут. Але надалі паралелі з попередніми зустрічами «Металурга» припинились.

У складі запоріжців 2 заміни відбулись ще до перерви, а після відпочинку глядачі побачили зовсім іншу команду. Знову була помітною нестача майстерності, однак тепер бажання змусило колектив, що програє, йти вперед великими силами. «Металург» явно підсилив вихід на поле Віталія Каверіна. Він завдав багато клопоту Дмитру Безотосному, який колись радував місцевих прихильників, а тепер надійно захищав ворота гостей і не дав можливості відчути надію на порятунок запорізьким вболівальникам. Також трибуни тепло вітали наставника «Чорноморця» Романа Григорчука, який у них пов'язується з останніми успішними виступами «Металурга» у Прем'єр-лізі. Інтрига зберігалась до кінця зустрічі, але перервати серію без забитих м'ячів та набраних очок головний аутсайдер не зумів.

Арсенал - Волинь 1:1
: Адійя, 81 - Овоникоко, 86
Арсенал: Боровик, Леандро, Матуку, Гітченко, Польовий, Валяєв, Флореску, Міколюнас (Куанса, 89), Шацьких, Кобахідзе (Адійя, 67), Ковпак (Старгородський, 80)
Волинь: Литовченко, Симінін, Масло, Шиков, Насонов, Шандрук, Аржанов, Изворану (Герасим'юк, 58), Савич (Павлов, 90+2), Бикфалви, Суботіч (Овоникоко, 46)

Останнім часом кудись зникла видовищність ігор за участі «канонірів». Навіть небезпечні атаки на ворота суперників даються з великими труднощами, а про високу результативність команда майже забула. При цьому господарі поля помітно переважали «Волинь» за кількістю ударів та володіння м'ячем. Лучани також трохи зупинились у своєму прогресі. У п'ятничний вечір, зокрема, відверто не пішла гра в одного з найяскравіших гравців команди - Даніеля Суботіча. І до перерви хіба що кияни могли мріяти за сприятливих умов відкрити рахунок.

Дещо більш жвавим вийшов другий тайм. Олександр Кобахідзе зі сприятливої позиції пробив занадто слабко. У відповідь Душан Савич погано обробив м'яч на лінії воротарського майданчика господарів. А от Домінік Адійя витиснув максимум з довгої передачі Леандро, відірвавшись від Яна Масло та на мить випередивши Сергія Літовченка. Втримати переможний рахунок за лічені хвилини до фінального свистка «Арсенал» не зумів. Тиждень тому ситуація була протилежною - кияни врятували нічию у кривому Розі на останній хвилині. Тепер щастя від них відвернулось. Після розіграшу штрафного Володимиром Аржановим, колишнім «арсенальцем», та Сергієм Сімініним захисники суперника випустили з поля зору Абайомі Овонікоко, який легко головою розпечатав Євгена Боровика - 1:1.