"Чорноморець" не зміг обіграти "Зорю"

"Зоря" і "Чорноморець" зустрілися в Луганську, обмінялися голами у першому таймі і роз'їхалися миром. Так почався 23-го тур українського чемпіонату.

Зоря - Чорноморець 1:1
Голи
: Хомченовський, 34 - Фонтанелло, 12
Зоря: Сантіні, Ярмаш, Шунич, Вернидуб, Худзік, Грицай, Галюза (М.Белый, 70), Любеновіч, Хомченовський, Данило (Петряк, 62), Ідахор (Болю, 46)
Чорноморець: Безотосний, Зубейко, Бергер, Фонтанелло, Сантана, Ковальчук, Політило, Лео Матос, Джедже, Шацьких (Діденко, 83), Рієра (Бобко, 87)

Стартові склади команд, а також хід зустрічі продемонстрував, що більше прагнення до перемоги було у «Зорі». Це видно і з ротації складу, адже у господарів вийшло 4 нові виконавці порівняно з попередньою грою, тоді як одесити не однією вимушеною заміною Лучіана Бурдужана (румун отримав травму за день до матчу), і зі співвідношення часу проведеного двома командами в атаці. Але початок намалював кращі перспективи для «Чорноморця». Гості першу ж осмислену комбінацію завершили підступним ударом Євгенія Зубейка, який заробив кутовий. А після цієї подачі Сергія Політила був забитий гол. Пабло Фонтанелло досяг того, до чого був близький з «Динамо». Ще один перспективний вихід гостей зіпсувала неточна остання передача, і Франк Джедже не зумів нанести удар.

На луганську команду пропущений м'яч не справив гнітючого враження, і вона продовжувала шукати шляхи до чужих воріт. Робилиось це дещо прямолінійно, а варто було Даніло продемонструвати чудову техніку на фланзі, як Дмитро Хомченовський у не менш ефектному стилі вразив дальній кут - 1:1. Швидкі заміни після перерви від Юрія Вернидуба наблизили «Зорю» до перемоги, адже і Іван Петряк, і Яннік Болі постійно знаходили можливість завершувати командні зусилля. Єдине, чого їм бракувало, це влучності. Наприкінці зустрічі «Чорноморець» подавав 5 кутових, але нервів від згадок про пропущений м'яч у господарів вже не залишилось. Тому хоча луганці і перебували ближче до переможного результату, розподіл очок вбачається абсолютно логічним.