"Челсі" показав характер у безнадійному матчі з "МЮ" в Кубку Англії (відео)

"МЮ" і "Челсі" не змогли виявити переможця в драматичному матчі 1/4 фіналу Кубка Англії. Зустріч завершилася з рахунком 2:2.

Вже до 11-ї хвилини матчу клуб з Манчестера вів з рахунком 2:0 після голів Уейна Руні і Хав'єра Ернандеса. Здавалося, що такої переваги підопічні сера Алекса Фергюсона, які впевнено очолюють турнірну таблицю чемпіонату Англії, не упустять.

Проте "аристократи" у другому таймі проявили себе справжніми бійцями і змогли-таки відігратися і звести зустріч до нічиєї. Голами з боку гостей відзначилися Еден Азар і Рамірес.

Тепер обидві команди повинні будуть провести перегравання і виявити учасника півфіналу.

Раніше "Миллуол" і "Блекберн" також не змогли визначити найсильнішого.