"Бенфіка" і "Челсі" вийшли у фінал Ліги Європи

"Челсі" і "Бенфіка" стали фіналістами Ліги Європи УЄФА. У матчах півфіналу турніру обидві команди виявилися сильнішими швейцарського "Базеля" і турецького "Фенербахче" відповідно.

"Базель" поступився у першому матчі "аристократам" у Швейцарії з рахунком 1:2 і тепер повинен був забивати як мінімум два м'ячі. Вирішити задачу наполовину команді вдалося перед самим свистком на перерву, коли єгипетський форвард Мохамед Салах з подачі Валентина Штокера відкрив рахунок.

Перспективний результат для швейцарців і надія трималася лише 4 хвилини другого тайму, але потім Фернандо Торрес виявився першим на добиванні після удару Френка Лемпарда.

Після забитого м'яча для "Базеля" нічого не змінилося. Команді треба було також знову забивати, але Віктор Мозес через 3 хвилини забив ще один м'яч і значно ускладнив завдання супернику.

Третій гол у виконанні Давіда Луїза на 59-й хвилині підвів остаточну риску під надіями швейцарців пробитися у фінал, а забитий він був чудовим ударом з дальньої дистанції.

Другим фіналістом турніру стала "Бенфіка". Лісабонська команда з аналогічним рахунком розправилася з "Фенербахче" і тепер посперечається за трофей.

Перемогу команді принесли три точні удари у виконанні Ніколаса Гайтана і Оскара Кардосо. Аргентинський півзахисник відкрив рахунок на 9-й хвилині, а його партнер з Парагваю оформив дубль, забивши по м'ячу у кожному з таймів.

Турецька команда відповіла голом голландського півзахисника Дірка Кюйта, але цей м'яч, забитий з пенальті, вирішального значення вже не мав.

Нагадаємо, в першій грі з мінімальною різницею 1:0 успіх святкували турки.

Фінал відбудеться 15 травня в Амстердамі.