"Баварія" насилу обіграла "Реал" в 1/2 Ліги Чемпіонів (фото)

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів Франк Рібері вивів "Баварію" вперед, але незабаром після перерви мадридці скористалися помилкою оборони мюнхенців і зрівняли рахунок зусиллями Месута Озіла. Господарі всіма силами намагалися вирвати перемогу і домоглися свого в самій кінцівці завдяки Маріо Гомесу, який виправився за масу невикористаних моментів.

Мюнхенці, які в 14-й раз потрапили до півфіналу Кубка європейських чемпіонів, спробували відразу нав'язати суперникові свої гру, але "Реал" дав ясно зрозуміти, що не збирається діяти другим номером. Пішов динамічний футбол без розгойдування, і на небезпечний навіс Бастіана Швайнштайгера гості відповіли проривом Каріма Бензема по лівому флангу.

Після динамічної п'ятихвилинки мадридці трохи зменшили темп і захопили контроль над м'ячем, що тут же призвело до небезпечного моменту. Ледь увірвавшись в штрафну, Бензема потужно пробив під поперечину по центру воріт, і Мануель Нойер відбив м'яч кулаком. Наступні хвилини "Баварія" у повному складі провела на своїй половині поля.

Німці грамотно оборонялися числом, але при цьому не забували про атаки, одна з яких закінчився падінням Франка Рібері в штрафній. Розпалені захисники "Реала" влаштували французові невеликого прочухана, а той відповів їм у високому футбольному жанрі. Через пару хвилин Тоні Кроос виконав кутовий, м'яч потрапив в плече Швайнштайгеру і відлетів у вільну зону на Рібері, який вразив ворота Ікера Касільяса ударом низом.

До радості уболівальників, на полі панував динамічний і видовищний футбол. Бензема з зручної позиції пробив прямо в Нойера, а Гомес змусив Касільяса продемонструвати воротарську майстерність.

Незабаром після перерви Бензема знову зіграв в чужій штрафній не кращим чином, трохи зволікаючи і дозволивши Кевін-Прінсу Боатенгу накрити удар. У наступній атаці француз виступив у ролі розпасовщиків і вивів Роналду практично один на один з Нойером. Португалець спробував зіграти елегантно, але занапастив блискучу можливість, невдало пробивши між ніг воротареві.

Атака тривала - Бензема знову направив м'яч Роналду, який втримав м'яч на лицьовій лінії і відкотив трохи назад повз опинившогося на газоні Нойєра. Захисників поблизу не було, а Месут Озіл з метра промахнутися просто не міг - 1:1.

Нехай швидкості вже були не такими високими, як у першому таймі, футбольна страва від цього не втратила своїх кращих смакових якостей. Пропустивши, вже в наступній атаці "Баварія" завдала кілька найнебезпечніших ударів. Потім Касільясу довелося кидатися в ноги Гомесу, і, на мить втративши м'яч з уваги, воротар тут же включився в гру назад. Німці щосили намагалися розгойдати оборону "Реала", але іспанці стояли намертво.

На 71-й хвилині мюнхенці дочекалися-таки помилки мадридських захисників. Серхіо Рамос невдало зіграв на лінії воротарської, подарувавши м'яч Гомесу, але той не зміг забити свій 12-й гол у цій Лізі чемпіонів, пробивши з декількох метрів сильно вище. Надалі нападаючий "Баварії" занапастив ще декілька непоганих моментів.

Здавалося, "Баварія" вже витратила ресурси, і "Реал" доб'ється важливої результативної нічиєї, але на 89-й хвилині господарі вирвали перемогу. Філіп Лам здорово прострілив з правого флангу у ворота, де Гомес випередив Альваро Арбело і впритул розстріляв володіння Касільяса.