"Баварія" по пенальті проходить "Реал" на шляху до домашнього фіналу Ліги Чемпіонів (фото)

У матчі-відповіді другого півфіналу Ліги чемпіонів "Баварія" пройшла "Реал" у серії 11-метрових - 3:2. Мануель Нойєр парирував удари Кріштіану Роналду та Кака, а Серхіо Рамос пробив у "молоко". В ігровий час суперники повторили результат мюнхенського поєдинку за рахунок дубля мадридця Кріштіану Роналду і гола мюнхенця Ар'єна Роббена - 2:1 та 3:3 за сумою двох поєдинків.

Реал - Баварія 2:1, 1:3 по пенальті (перший матч 1:2)
Голи
: Роналду, 6 (з пенальті), 14 - Роббен, 27 (з пенальті)
Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Алонсо, Хедіра, Ді Марія (Кака, 75), Езіл (Гранеро, 111), Роналду, Бензема (Ігуаїн, 106)
Баварія: Нойер, Лам, Боатенг, Бадштубер, Алаба, Швайнштайгер, Луїс Густаво, Роббен, Кроос, Рібері (Мюллер, 96), Гомес

Гра на "Сантьяго Бернабеу" багато в чому нагадувала поєдинок, що відбувся напередодні на "Камп Ноу". І тут господарі доволі швидко здобули необхідну перевагу у рахунку, однак суперник знову не здався на милість переможцеві й повернув собі ініціативу.

Вже на 5-й хвилині штурм "Реала" призвів до пенальті, який заробив для своєї команди Анхель Ді Марія. Саме після його удару із меж штрафного майданчика м'яч влучив у руку Давіда Алаби, і арбітр одразу вказав на 11-метрову позначку. Його вирок холоднокровно виконав Кріштіану Роналду, нейтралізувавши домашню фору "Баварії".

Позиції мадридців стали іще комфортнішими за дев'ять хвилин, коли той-таки португалець подвоїв перевагу "Реала". Відібравши м'яч на чужій половині поля, Месут Езіл знайшов на передній лінії Кріштіану, а тому було достатньо лише знайти щилину між стійкою воріт та Нойєром - 2:0.

Здавалося, від такого болісного удару оговтатися не зможе навіть німецька машина. Та це припущення виявилося оманливим. "Баварія" одразу перевернула хід подій на свою користь, створивши біля володінь Ікера Касільяса не одну гольову нагоду. Однак певний час мюнхенцям не щастило. Ар'єн Роббен не потрапив у отвір з декількох кроків, потім Франк Рібері ледь не встиг добити м'яч у порожні ворота.

Утім, ігрова перевага "Баварії" таки матеріалізувалася на 27-й хвилині, завдячуючи Маріо Гомесу. Він на швидкості виривався на простріл від правої бровки, коли був знесений на газон зусиллями Пепе. Другий пенальті у матчі взявся реалізувати Роббен, до якого останнім часом Фортуна була не дуже люб'язною. Проте на "Бернабеу" вона не відвернулася від голландця, і той відновив рівновагу в дуелі.

За рахунку 2:1 гості продовжували частіше загрожувати воротам суперника, тож Касільясу кілька разів доводилося рятувати партнерів. Але на перерву мадридці та мюнхенці пішли із рівними шансами на вихід у фінал. Хіба що психологічна перевага була на боці відродженої "Баварії", адже пропускати більше "Реал" права не мав. Тому не дивно, що у другому таймі саме німці почали шукати шляхи до воріт господарів.

Щоправда, до безпосередніх загроз справа майже не доходила - обидві сторони пильнували одна одну, не припускаючись фатальних помилок. М'яч на величезних навіть для сучасного футболу швидкостях мандрував від карного майданчика Нойєра до маєтка Касільяса, залітаючи до штрафної зони лише після "стандартів". Цей обмін потенційно небезпечними уколами тримав у напрузі публіку та обидві лави запасних, самі ж учасники подій виглядали напрочуд упевненемі в собі.

Рівність сил та амбіцій вимагала продовження надзвичайно захоплюючого видовища в екстра-таймі, і суперники відповіли на цю пропозицію мовчазною згодою. Між тим і в додатковий час вони більше дбали про оборону, аніж рвалися забивати. Отже, сильнішого виявила серія 11-метрових, в якій щастя посміхнулося "Баварії" - 3:2. До речі, вона тепер зіграє у фіналі з "Челсі" на рідній "Арені Мюнхен".

Використані матеріали УЄФА.

Нагадаємо, що вчора "Челсі" досяг ничієї на виїзді з "Барселоною" и також вийшов у фінал Ліги Чемпіонів.