"Барселона" переможена, "Реал" тріумфує

Лідер Примери мадридський "Реал" зробив великий крок до 32-го титулу після перемоги над "Барселоною" (2:1) на "Камп Ноу". Тепер відстань між заклятими суперниками сягає семи очок.

Барселона - Реал 1:2
Голи
: Санчес, 70 - Хедіра, 17, Роналду, 73
Барселона: Вальдес, Алвеш, Пуйоль, Маскерано, Адріано (Педро, 74), Бускетс, Хаві (Санчес, 69), Тіаго, Іньєста, Тельо (Фабрегас, 81), Мессі
Реал: Касільяс, Арбелоа, Пепе, Рамос, Коентрау, Хабі Алонсо, Хедіра, Ді Марія (Гранеро, 73), Езіл (Кальехон, 89), Роналду, Бензема (Ігуаїн, 90+3)

Команда Жозе Моурінью билася із величезною самовіддачею, не дозволивши каталонцям вільно застосовувати свою звичну зброю у вигляді комбінаційного стилю. Стандартні положення стали козирем гостей, які вийшли вперед на 17-й хвилині саме після кутового Анхеля Ді Марії. Удар Пепе був блокований Віктором Вальдесом, а на добиванні найспритнішим виявився Самі Хедіра.

Після відпочинку "Барса" збільшила оберти й відновила рівновагу зусиллями Алексіса Санчеса (70-а хвилина), який вийшов на заміну. "Постріл" Адріано зрикошетив на хід чилійцю, котрий із другої спроби влучив у ціль.

Уже через три хвилини "вершкові" знову вийшли вперед. Месут Езіл дав вивірений пас на Кріштіану Роналду, а португалець послав м'яч у сітку з правого боку штрафного. Як не старались господарі, але до кінця матчу вони не змогли прорватися крізь оборонні редути суперників, і в підсумку істотно зменшили свої шанси на титул.

"Здобути перемогу тут було дуже непросто, проте це був фантастичний матч. Ми неймовірно раді взяти три очки, - сказав Ікер Касільяс. - Це великий крок до чемпіонства, однак ми ще ними не стали".