"Барселона" дарує на прощання Гвардіолі Кубок Іспанії

"Барселона" провела свого наставника Хосепа Гвардіолу перемогою над "Атлетиком" із Більбао у фінальному матчі Кубку Іспанії, що відбувся на мадридському "Сантьяго Бернабеу". Цей національний кубок став 26-м в історії клубу.

Атлетик - Барселона 0:3
: Педро, 3, 25, Мессі, 20
Атлетік: Іраїсос, Іраола, Экиза, Аморембьета, Ауртенече, Хаві Мартінес, Де Маркос (Эрерра, 46), Муніаін, Сусаета (Перес, 46), Льоренте (Токеро, 75), Ибаи
Барселона: Пінто, Монтойя, Піке, Маскерано, Адріано, Бускетс, Хаві (Фабрегас, 80), Педро (Іньєста, Алькантара, 87), Мессі, Санчес (Кейта, 74)

Як відомо, головний тренер гранатово-синіх заздалегідь оголосив, що залишить команду після завершення сезону. Відтак, вже колишні підопічні дуже старалися, щоб потішити наостанок Гвардіолу. Уже на третій хвилині перший м'яч після удару Педро з меж карного майданчика влетів у сітку воріт басків. На 21-й хвилині Андрес Інієста вивів Ліонеля Мессі віч-на-віч із голкіпером, і удар аргентинця у верхній ближній кут зробив рахунок - 2:0.

Пройшло менше чотирьох хвилин, як після дотепного пасу Хаві все той же Педро класно пробив низом з-за меж штрафної зони точнісінько в дальній кут - гол. Підопічні Пепа Гвардіоли ще не раз і не два могли довести рахунок до зовсім знущального, однак хибили з фантастичних позицій. Хлопці Марсело Б'єлси теж мали певні нагоди, але зрештою програли цей фінал, як і вирішальний матч Ліги Європи УЄФА - 0:3.

Відтак, у наступному сезоні "Барселоною" керуватиме помічник Гвардіоли Тіто Віланова. Каталонці почнуть наступний європейський сезон з групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА. Завдяки цьому "Атлетик" як фіналіст національного кубку зіграє в Лізі Європи УЄФА.