"Барса" робить подарунок Гвардіолі, обігруючи "Реал"

Мадридський "Реал" не зміг втримати перевагу в першому поєдинку чвертьфіналу Кубку Іспанії проти "Барселони", поступившись синьо-гранатовим на "Сантьяго Бернабеу" з результатом 1:2.

Підопічні Жозе Моурінью відкрили рахунок на 11-й хвилині, коли Кріштіану Роналду завершив прохід лівим флангом ударом, що спрямував м'яча між ногами Хосе Пінто, котрий замінив у стартовому складі "Барселони" Віктора Вальдеса. Чинний чемпіон Іспанії майже одразу мав нагоду відновити рівновагу, але після удару головою Алексіса Санчеса м'яч влучив у стійку.

"Барса" робить подарунок Гвардіолі, обігруючи "Реал"Після пропущеного голу команда Хосепа Гвардіола перехопила ініціативу та збільшила тиск на ворота Ікера Касільяса, котрий мав нагоду продемонструвати свою майстерність після ударів Ліонеля Мессі та Андреса Інієсти у ближній кут. Створивши ще кілька небезпечних моментів, гості в першому таймі так і не зуміли відігратися.

"Барса" робить подарунок Гвардіолі, обігруючи "Реал"Утім, одразу після перерви Карлес Пуйоль змусив схопитися за голову вболівальників на "Сантьяго Бернабеу". Захисник, якого загубили у карному майданчику, в падінні потужним ударом головою відправив м'яч у сітку після подачі кутового у виконанні Хаві Ернандеса. Долю ж зустрічі вирішив влучний удар Еріка Абідаля на 77-й хвилині. Мессі на підступах до штрафної зони обіграв Хабі Алонсо та віддав чудовий пас на француза, який першим дотиком прийняв м'яч на груди, а другим - влучно пробив у дальній від себе кут.

Отже мінімальна перемога "Барселони" і через тиждень команди зустрінуться на "Камп Ноу" у матчі-відповіді. У іншому середовому поєдинку 1/4 фіналу "Атлетик" із Більбао завдяки голам Фернандо Льоренте та Ікера Муньяїна переграв "Мальорку" - 2:0.

За матеріалами прес-служб УЄФА і ФК "Барселона"

Нагадаємо, що 5 гравців перемогла "Барселони" потрапили в "Команду року-2011" за версією УЄФА.