"Арсенал" і "Редінг" забили 12 голів на двох

"Арсенал" здобув перемогу над "Редінгом" в центральному матчі дня Кубка англійської ліги. "Каноніри" програвали в гостьовій зустрічі 4:0, але знайшли в собі сили зрівняти рахунок на останній хвилині основного часу, а потім вирвати перемогу у додатковий час - 5:7. У встановленні тенісного рахунку взяли участь з обох сторін Павло Погребняк і Андрій Аршавін.

Здавалося, переможний результат в матчі "Редінг" забезпечив собі в першому таймі. Вже до 37-й хвилині команда забила 4 м'ячі, чого цілком могло вистачити для позитивного результату.

На самому початку поєдинку Джейсон Робертс замкнув перший простріл. До 18-ї хвилини Лоран Косельни послав м'яч в свої ворота після повторної атаки господарів. Буквально відразу ж Майкел Лейджертвуд засмутив "канонірів" після розіграшу стандарту, а на 37-й хвилині Ноель Хант ударом від штанги і зовсім довів рахунок до непристойного - 4:0.

Результативну спробу відігратися "Арсенал" провів перед свистком на перерву. Тео Уолкотт підхопив м'яч після пасу Андрія Аршавіна і подарував своїм уболівальникам надію. Після години гри своє слово сказав Олів'є Жиру завдяки вже ідеального проходу Уолкотта - 4:2.

Врятувати матч "каноніри" змогли за лічені хвилини до свистка. Спочатку реабілітувався за невдачу Косьельни, а на 5-й доданій хвилині до основного часу Уолкотт зробив дубль і додав грі зайві півгодини.

У наступні 30 хвилин повною мірою проявили себе обидва російських гравця. Аршавін наприкінці першої 15-хвилинки відкинув м'яч під удар Маруана Шамаха і той не промахнувся. А потім вже Павло Погребняк вдало зіграв головою і відродив інтригу для "Редінга".

Доля ж зустрічі вирішилась наприкінці овертайму. На 120-й хвилині Уолкотт оформив хет-трік, а потім Маруан Шамах зробив дубль - 5:7.